Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VÍNO NICHTA

VÍNO NICHTA

mesto: Čajkov 552
telefón: 0905 / 442120
  0908 / 730497
e-mail: vinonichta@vinonichta.sk
internet: www.vinonichta.sk
kapacita degustácií: 25 miest
 


Vinohradnícka firma VÍNO NICHTA predstavuje rodinnú súkromnú spoločnosť, ktorá bola založená v roku 1997. Nadviazala tak na vinohradnícko-vinárske tradície svojich predkov zo začiatku 20.storočia.

Sídlo firmy Čajkov je známou vinohradnícko-vinárskou obcou v tekovskom rajóne v Nitrianskej vinohradníckej oblasti, ktorá výmerou viníc patrí k najväčším. Na južných svahoch Štiavnického pohoria, s vhodnými pôdnymi a klimatickými podmienkami, ktoré dávajú predpoklad vzniku kvalitného vína, firma obhospodaruje 30 ha rodiacich vinohradov. Každoročne sa snaží o obnovu vinohradov s výsadbou nových odrôd.
 
Výroba je zameraná výhradne na kvalitu ako hrozna, tak aj vína. Celá produkcia hrozna je spracovávaná vo vlastnom pivničnom hospodárstve za pomoci najmodernejšej technológie. Následným doškolením a fľaškovaním sa pripraví na cestu k Vám, všetkým milovníkom tohto ušľachtilého, zdraviu a mysli prospešného moku.V sortimentnej skladbe nájdete širokú paletu akostných vín a vín prívlastkových: Muller Thurgau, Rizling vlašský, Veltlínske zelené, Pesecká leánka,  Muškát moravský, Devín, Tramín červený, Rizling rýnsky, Rulandské biele, Rulandské šedé, Chardonnay, z červených vín Svätovavrinecké, Frankovka modrá, Zweigeltrebe a Cabernet sauvignon.

Rada našich vín z tejto ponuky získala ocenenia na mnohých výstavách a preto veríme, že svojou kvalitou a typickým charakterom oslovíme i Vás. Odbyt vína je zabezpečený veľkým množstvom stálych klientov, dodávok do vybraných reštaurácií a vinoték, ktorým je poskytovaný bezplatný rozvoz vína. Vo svojej ponuke máme širokú paletu darčekového balenia pre firmy a jednotlivcov, podľa ich vlastného výberu.

K pestrej ponuke vín firmy VÍNO NICHTA patrí okrem kvalitných odrodových a prívlastkových vín tiež prehliadka vinárskeho areálu s posedením v degustačnej miestnosti pre kapacitu 25 osôb s možnosťou zabezpečiť husacie hody, pečené prasa alebo iné gastronomické špeciality.

Pozývame Vás prežiť pekné chvíle pri ochutnávke našich vín v prekrásnom Čajkovskom kraji.
Na zdravie!

Kolekcie vín VÍNO NICHTA
CIRCUM   CIRCUM   CIRCUM   FUSION   TERROIR   NICHTA
         


Aktuálna ponuka vín VÍNO NICHTA

Zoznam ocenených vín VÍNO NICHTA

Distribútori vín VÍNO NICHTA

Nájdete nás tu:
 

Zväčšiť mapu

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
  Október 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety