Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VÍNO - MASARYK

VÍNO - MASARYK

mesto: Skalica
ulica: Sasinkova 2333/18A
telefón: 034 / 6646960
fax: 034 / 6646960
e-mail: vino-masaryk@vino-masaryk.sk
internet: www.vino-masaryk.sk
otváracie hodiny: Po-Pi: 7:00 - 16:00
  So: 8:30 - 11:30
kapacita vinárne: max. 45 miest


 

 

V roku 1996 sme založili našu firmu Víno - Masaryk s.r.o., ktorá má v súčasnosti 10 zamestnancov. Je to pokračovanie 30-ročnej práce a skúseností v oblasti pestovania viniča a výroby vína, p. Alojza Masaryka. Od začiatku sme sa dali cestou poctivej práce a výroby kvalitných odrodových vín. Nepatríme k veľkovýrobcom vína. Vyrábame 20 až 24 odrodových vín. Nevlastníme vinice, ale v Skalici sme si prenajali vinohrady a pestujeme najmä široko-ďaleko známu Skalickú frankovku. Ostatné odrodové hrozno získavame zo skalickej vinohradníckej oblasti a z vinohradníckeho rajónu slnečného južného Slovenska. Tam sú výborné klimatické podmienky a ľudia, ktorí rozumejú reči vína z obcí Strekov, Dvory nad Žitavou, Šaľa.

Vyrábame vína v širokom sortimente, no v menších množstvách. Uprednostňujeme kvalitu pred kvantitou. Zúčastňujeme sa každoročne na rôznych súťažiach vín, doma aj v zahraničí, kde sa naše vína umiestňujú často na popredných miestach, získavajú pekné ocenenia, ako zlaté, strieborné a bronzové medaily, diplomy atď.

Naša firma sídli v strede starobylého kráľovského mesta Skalica, na Sasinkovej ulici, v zrekonštruovaných historických priestoroch starého pivovaru. Umiestnili sme sem modernú technologickú linku na riadené kvasenie. Výsledky našej práce sa odzrkadľujú najmä v tom, že vína, ktoré vyrábame, s úspechom predávajú vo vinotékach, hoteloch a najlepších reštauráciách.

Naše vína predávame nielen v našej podnikovej predajni na Sasinkovej ulici v Skalici, ale aj po celom Slovensku, aj Čechách, Holandsku atď. Ponúkame vína len do vinárni, vinoték, hotelov a reštaurácií. Zásadne nie do veľkých obchodných sietí a supermarketov. Naše vína sa predávajú v Bratislave napr. vo vinotéke Trunk, Reja, hoteloch Devín, Pap u zeleného stromu, Wine shop, Merlot, Leberfinger, Sharp Café, ale aj v Pezinku, Stupave, Trnave, Seredi, Slovenskom Grobe, Trenčíne, Piešťanoch, Dubnici nad Váhom, Žiline, Liptovskom Mikuláši, v hoteloch Demänovskej doliny, Poprade, Bojniciach, Prievidzi, Zvolene, Banskej Bystrici, Žiari nad Hronom atď.

V našej vinotéke je možnosť usporiadať ochutnávky našich vín aj s drobným občerstvením, len na objednávku. Kapacita je 40-45 miest. Ďalej chodievame robiť degustácie na rôzne akcie, plesy, podujatia, aj na akcie našich a zahraničných firiem.

Ponúkame rôzne balenia našich vín: od štandardných kartónov (6 a 12 kusov) cez rôzne darčekové balenia podľa výberu zákazníka (papierové, drevené, prútené).

Pozývame Vás na ochutnávku alebo ak chcete, koštovku. Potešte svoje oči farbou a chuťové poháriky vôňou kvalitných prírodných vín.

aktuálnu ponuku vín VÍNO - MASARYK nájdete tu!

Nájdete nás tu:
 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31
  Január 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Aké víno preferujete v zime?

biele

ružové

červené

Ďalšie ankety