Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VÍNO MRVA & STANKO

VÍNO MRVA & STANKO

mesto: Trnava
ulica: Orešianska 7 / A
telefón: 033 / 5914741
  033 / 5914743
fax: 033 / 5546023
e-mail: info@mrvastanko.sk
  obchod@mrvastanko.sk
vínotéka: predajna@mrvastanko.sk
internet: www.mrvastanko.sk 
  


Spoločnosť Víno Mrva&Stanko vznikla v roku 1997. Založili ju dvaja priatelia: Peter Stanko, ktorý sa úspešne venoval reklame, a Vladimír Mrva, vinár s medzinárodnými skúsenosťami. Na konci dvadsiateho storočia obrodené Slovensko hľadalo cestu k modernému vínu. Vinárstvo Mrva&Stanko ponúklo nápoj, po ktorom spoločnosť túžila. Predstavilo odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov. Dokonalá harmónia v chuti a vôni, k tomu moderný dizajn fliaš ostro kontrastovali s dobovými ťažkými vínami.

aktuálnu ponuku vín Mrva&Stanko nájdete tu!zoznam predajných miest vín Mrva&Stanko nájdete tu!

Úspechy na domácej a medzinárodnej vinárskej scéne spolu so sériou skvelých ročníkov zvyšovali nielen hlad po víne, ale aj túžbu fanúšikov značky Mrva&Stanko vychutnať si víno priamo v mieste jeho zrodu. Toto očakávanie začal napĺňať najprv privátny archív a v roku 2010 milovníci vína vkročili do novej sudovej pivnice s kapacitou 120-tisíc litrov vína. Pod jej mohutnou klenbou objavili z prítmia vystupujúce veľkolepé drevené sudy s kapacitou od dvoch po osemtisíc litrov vína. Dozrievajú v nich špičkové červené vína.Súčasťou vinárstva sa stal penzión s jedenástimi dvojlôžkovými izbami, ktoré umožňujú návštevníkom komfortne si vychutnať degustáciu. V predajni vína si možno okrem obľúbeného moku vybrať rôzne vinárske doplnky a predmety. Priľahlá konferenčná sála ponúka na rokovanie či zábavu spojenú s ochutnávkou 70 miest a dobré stolovanie zabezpečuje vlastná kuchyňa.

V priebehu pol druha desaťročia vybudovalo Vinárstvo Mrva&Stanko ucelený komplex. Očarí svojím architektonickým stvárnením a vzrušujúcim kultovým prostredím vína. Nikde tak dobre nechutí víno, ako tam, kde sa narodilo.

Degustácie vín

Ponúkame vám možnosť zorganizovať u nás školenie, konferenciu, workshop či jednoducho posedenie pri víne. K dispozícii sú vám štyri degustačné miestnosti:
 
 konferenčná miestnosť s možnosťou pripojenia PC, videoprojekcie a ozvučenia (kapacita 80 osôb)
atraktívna pivnica s presklenou stenou s výhľadom na barikové sudy (kapacita 26 osôb)
degustačná miestnosť (kapacita 25 osôb)
štýlová rotunda (kapacita 8 osôb)

Degustácie vín vedú skúsení someliéri, ktorí vám k vínam podajú odborný výklad. Pokiaľ budete mať záujem, prevedú vás aj našimi výrobnými a prezentačnými priestormi. Dozviete sa, ako a v akom prostredí sa vyrábajú vína firmy Mrva&Stanko, prejdete sa rozľahlou pivnicou s barikovými sudmi i podzemným tunelom, ktorý spája novú a staršiu časť firemného komplexu.

K degustácii vín vám radi zabezpečíme občerstvenie zo studenej i teplej kuchyne. V prípade otázok či záujmu o usporiadanie akcie v našich priestoroch nás kontaktujte na info@mrvastanko.sk.

Privátny archív

V podzemí vinárstva sa nachádza štýlová rotunda. Jej súčasťou je privátny klientsky archív vín. Vinárstvo ho dopĺňa na želanie klienta. O stave archívu má klient stály prehľad prostredníctvom internetu. Tehlová pivnica navodzuje atmosféru starých trnavských patricijských pivníc.Ocenenia

Potvrdením skvelého renomé spoločnosti je aj skutočnosť, že na jej vínach si pochutnali švédsky i španielsky kráľovský pár, princ Albert – terajší monacký vládca, anglická kráľovná Alžbeta II. s manželom, anglický princ Charles, manželia Clintonovci, generálny tajomník OSN Kofi Annan, prezidenti USA a Ruskej federácie George Bush a Vladimír Putin a mnohé ďalšie významné osobnosti.

Nájdete nás tu:
 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
  December 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety