Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka Galéria

Vinotéka Galéria

mesto: Smolenice
ulica: ul. SNP 77
telefón: 0911 / 294054
e-mail: kontakt@vinoteka-galeria.sk
internet: www.vinoteka-galeria.sk
otváracie hodiny: Ut-Pi: 11:00 - 13:00, 14:00 - 18:00
  So: 09:00 - 13:00
 
Malé Karpaty sú od nepamäti známou vinárskou oblasťou. Je to kraj nielen pestovateľov, ale aj milovníkov dobrých vín. Vinotéka Galéria nadväzuje na vinársku históriu v Smoleniciach a v okolí a ponúka široký výber vín z Malokarpatskej vinárskej oblasti, z ďalších regiónov Slovenska a aj vybraných zahraničných oblastí.

Sortiment prívlastkových vín pravidelne dopĺňame a obmieňame, aby naši zákazníci vždy mohli objaviť nové zaujímavé kúsky s pútavými príbehmi s viníc a pivníc, ktoré sa odkrývajú pri častých ochutnávkach. Niektoré z vín máme iba pár mesiacov a iné vytvárajú starostlivo skladované ročníkové zbierky.

Ocenenia nám môžu napovedať v orientácii v rozmanitom vínnom portfóliu, avšak najlepšia cesta je vlastná skúsenosť. Vinotéka Galéria je miestom, kde sa milovníci vín môžu zoznamovať s tými najlepšími z nich, bez potreby investovať významné finančné prostriedky do vlastnej vínnej zbierky. Na pravidelných aj mimoriadnych ochutnávkach, o ktorých informujeme na facebooku a direct-mailom, si môžu otestovať svoje degustačné schopnosti na najlepších vínach z existujúceho aj nového sortimentu.

Pre bežné chvíle, rodinné oslavy alebo posedenia s priateľmi máme permanentne 12 odrôd sudového vína (veltlínske zelené, rizling vlašským rizling rýnsky, tramín červený, rulandské šedé, pálava, modrý portugal, svätovavrinecké, cabernet sauvignon, merlot, frankovka modrá, frankovka rosé).

Krásne kúsky keramiky, pieskovcové umelecké skulptúry a obrazy nielen esteticky dotvárajú priestory vinotéky ale sú aj vhodnými darčekmi alebo suvenírmi, ktoré si odnášajú mnohí návštevníci Smoleníc zo Slovenska aj zo zahraničia.

Vinotéka Galéria je aj miestom, kde sa stretávajú milovníci krásnych vín. Na to slúžia hlavne priestory južnej bašty Smolenického zámku, kde sa konajú verejné aj súkromné ochutnávky. Sem vedú cesty putovania za vínom v dňoch otvorených pivníc Malokarpatskej vínnej cesty v máji a v novembri, svoje vína tu prezentujú známi vinári na podujatiach "Večer s vinárom" a tiež sa tu odohrávajú rôzne tématické večery s vínom ako Fašiangová koštovka, Jarmočná koštovka, Ochutnávka portugalských vín a podobne.

Pre menšie aj väčšie skupiny ponúkame privátne:
riadené degustácie vín v slovenskom aj anglickom jazyku
posedenia pri vínku a dobrom jedle vo vinotéke alebo salóniku
rodinné alebo firemné oslavy od 10 do 50 osôb

Ak chcete svojich priateľov, kolegov či obchodných partnerov prekvapiť niečím výnimočným – toto je tá správna voľba. Pre informácie a podrobnosti nás prosím kontaktujte na tel. čísle 0911 294 054 alebo emailom na kontakt@vinoteka-galeria.sk, www.vinoteka-galeria.sk alebo Facebook: Vinoteka Galeria.

Virtuálnu 3D prezentáciu Vinotéky Galéria NÁJDETE TU!!!

Fotogaléria


Nájdete nás tu:


Zväčšiť mapu
 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety