Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Národný salón vín SR

Národný salón vín SR

mesto: Bratislava
ulica: Radničná 1
  Apponyiho palác
telefón: 02 / 45529967
e-mail: bratislava@nsvsr.sk
internet: www.nsvsr.sk

Národný salón vín Slovenskej republiky je umiestnený v priestoroch Múzea vinohradníctva v Bratislave. Spoločný projekt Zväzu výrobcov hrozna a vína na Slovensku a Múzea mesta Bratislavy od júna 2013 ponúka návštevníkom hlavného mesta unikátnu možnosť nájsť najlepšie slovenské vína v Múzeu vinohradníctva v Apponyiho paláci na Hlavnom námestí. Projekt sľubuje obyvateľom aj návštevníkom hlavného mesta príjemne strávený voľný čas v priestoroch Múzea vinohradníctva v Apponyiho paláci. Priamo v centre hlavného mesta sa nachádza expozícia, ktorá dokumentuje pestovanie viniča, zber úrody a spracovanie hrozna, ako aj produkciu vína na území Bratislavy od staroveku až po 20. storočie. V autentickej pivnici Apponyiovcov nájdete vína ocenené titulom Národný salón vín Slovenskej republiky. Tie sú tu k dispozícii na ochutnávku aj na predaj.

Národný salón vín Slovenskej republiky je najvyššou súťažou vín vyrobených v Slovenskej republike, z hrozna vypestovaného na Slovensku. Národný salón vín sa organizuje ako finále súťažných výstav a degustácií na Slovensku. Táto súťaž od roku 2006 kraľuje slovenským vinárskym výstavám a súťažiam. Počas krátkej existencie salónu sa nám podarilo vybudovať reprezentatívnu expozíciu, ktorá ponúka ako domácim tak i zahraničným návštevníkom dokonalý prehľad o špičke slovenského vinohradníctva a vinárstva.

Degustačné programy v Národnom salóne vín

Degustácia 2 vín
- 4,99 EURO - program začína každých 30 minút
Degustácia 4 vín
- 8,99 EURO - program je určený pre skupiny min. 8 osôb
Degustácia 8 vín
- 11,99 EURO - program je určený pre skupiny min. 8 osôb
Voľná degustácia
- 18,99 EURO - ochutnávka vystavených vín v čase 100 minút

Degustácie pre Vás a Vašu firmu kdekoľvek na Slovensku

Národný salón vín zabezpečuje aj ochutnávky najlepších slovenských vín pre Vás a Vašu firmu na mieste Vášho určenie. Na firemných večierkoch, rodinných oslavách, eventoch či iných akciách dnes už nemôže chýbať zážitok v podobne ochutnávky dobrého vína. Ochutnávky vybraných vín z kolekcie Národného salónu vín sú vedené profesionálnym somelierom v slovenskom alebo anglickom jazyku.

Fotogaléria

 
Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
  Február 2018  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Akú hodnotu má podľa Vás fľaša dobrého vína?

do 5 €

do 10 €

do 20 €

nad 20 €

Ďalšie ankety