Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
World’s Best Vineyards. Vinárstvu Villa Melnik patrí svetové prvenstvo!

World’s Best Vineyards. Vinárstvu Villa Melnik patrí svetové prvenstvo!

30.03.2021

Sme nesmierne hrdí, že vám môžeme priniesť túto správu: Vinárstvo Villa Melnik, ktorého vínko u nás ochutnávate, bolo uvedené v zozname päťdesiatich najlepších viníc celého sveta! Villa Melnik, ktorá je na 39. mieste v rebríčku World’s Best Vineyards 2020, zastupuje Bulharsko ako jediné vinárstvo v tomto prestížnom rebríčku. Ocenenie bolo slávnostne odovzdané online vo vysielaní priamo zo svetoznámeho údolia vína Sonoma Valley v Kalifornii.


Vinárstvo Villa Melnik sa umiestnilo na 39. mieste v rebríčku World’s Best Vineyards 2020.

Bulharsko v konkurencii zabodovalo!

Za najlepšie vinice a vinárstva sveta v súťaži World’s Best Vineyards 2020 hlasovalo 500 odborníkov na víno a vínnu turistiku z piatich kontinentov. Vinárstva hodnotili na základe holistických skúseností. K týmto skúsenostiam patria prehliadky a ochutnávky, víno, jedlo, personál, pohostinnosť, atmosféra, história miesta, reputácia výrobcu a aj ľudí, ktorí stoja za ním. Zoznam najlepších viníc na svete samozrejme zahŕňa svetoznámych producentov z etablovaných vinárskych regiónov, ako sú Napa Valley, Bordeaux alebo Stellenbosch. Ale dôraz kladie aj na malé rodinné vinárstva z menej známych vinárskych oblastí. A teraz vôbec prvýkrát – z Bulharska!


Milica – mladá spolumajiteľka vinárstva Villa Melnik

Satisfakcia pre tvrdo pracujúcich vinárov

Naši priatelia z vinárstva Villa Melnik sú z ocenenia nadšení! Povedali nám: "Ocenenie World’s Best Vineyards 2020 si veľmi ceníme. Odráža totiž víziu nášho vinárstva rozvinúť bulharský vínny región Melnik ako destináciu svetovej vinárskej turistiky. Je to svedectvo o našom úsilí ukázať miestne vinárske tradície a zvyky, ako aj naše odhodlanie zachovať a oživiť pôvodné odrody hrozna Melniška Loza. Toto však nie je naše prvé uznanie v oblasti vínnej turistiky. Získali sme aj certifikát výnimočnosti Tripadvisor. A v roku 2018 bolo naše vinárstvo uvedené v knihe novinára Chrisa Losha píšuceho o víne „Kde piť víno: sprievodca po svetových vinárstvách, ktoré musíte navštíviť“."

Chcete byť tiež svetoví?

Ochutnajte teda vína s ocenením World’s Best Vineyards 2020 a vyberte si z našej ponuky - to najlepšie, čo môžete nielen tohto roku ochutnať. Čo si vyberiete? Iskrivé biele a ružové ako stvorené na letnú párty pod hviezdami? Alebo bohaté červené víno plné slnka a tepla pre pokojné letné večery s priateľmi a rodinou? Každé je najlepšie, každé je svetové!

PRI NÁKUPE POUŽITE ZĽAVOVÝ KUPÓN 10% (netýka sa tovaru, ktorý je v akcii): VINOTÉKA10

Zľavový kupón je platný do 10. apríla 2021

Červené, ružové, biele? Každé je svetové!


Zdroj: VinoVia, www.vinovia.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30
  Apríl 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety