Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Otvorenie ELESKO ORIGINAL Wine bar &Shop

Otvorenie ELESKO ORIGINAL Wine bar &Shop

29.07.2014

23. júla 2014 otvorila spoločnosť ELESKO pre milovníkov slovenských a zahraničných vín priestor pre stretnutia, kde v pokoji môžu ochutnávať a spoznávať celé portfólio vín značky ELESKO, ako aj zaujímavé vína svetových vinárskych regiónov.

Každá fľaša nášho vína má v sebe ukrytý príbeh jeho vzniku, nad ktorým bdie ako ochranné oko socha ELESKO, uložená v srdci našich vinohradov a nesúca názov stredovekého strážneho hradu Ostrý kameň (Éleskő) v pohorí magických Malých Karpát.

Atmosféru vinárstva ELESKO v Modre sme preniesli do priestorov Erdödyho paláca v historickom centre Bratislavy, s myšlienkou aj naďalej spájať umenie s vínom, a tak sprostredkovať jedinečný zážitok. Veríme, že blízkosť vínneho baru si nájde svoje spriaznené duše.

V ponuke ELESKO ORIGINAL wine bar &shop nájdete napríklad Alibernet1 vyzretý v dubových sudoch s arómou tmavých lesných plodov, černíc a čierneho maku; medailami ocenenú Pálavu so zaujímavou arómou manga, kiwi, marakuje, ale aj letnej Wiliamsovej hrušky a jemne pikantného muškátového orieška. Ak ste doteraz nenavštívili ELESKO, najmodernejšie vinárstvo v Strednej Európe stojace za Modrou, jeho čaro a výnimočnosť objavíte práve tu. Víno z našej produkcie je majstrovským dielom a získalo uznanie doma aj v zahraničí.

V duchu myšlienky „Víno sa nepije, ale vychutnáva“ sa tešíme na naše spoločné stretnutia. Radi vás privítame na spontánne deci vínka v našej spoločnosti, na vaše stretnutia s obchodnými partnermi, či na dlhé posedenia s vašimi priateľmi.

Spoločne s nami sa stanete tvorcami svojej jedinečnej chvíle.

Žite s nami príbeh ELESKO.

Zdroj: ELESKO, www.elesko.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  Júl 2018  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Sezóna ružových vín je tu! Aké preferujete?

suché

polosuché

polosladké

sladké

Ďalšie ankety