Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Otvorenie ELESKO ORIGINAL Wine bar &Shop

Otvorenie ELESKO ORIGINAL Wine bar &Shop

29.07.2014

23. júla 2014 otvorila spoločnosť ELESKO pre milovníkov slovenských a zahraničných vín priestor pre stretnutia, kde v pokoji môžu ochutnávať a spoznávať celé portfólio vín značky ELESKO, ako aj zaujímavé vína svetových vinárskych regiónov.

Každá fľaša nášho vína má v sebe ukrytý príbeh jeho vzniku, nad ktorým bdie ako ochranné oko socha ELESKO, uložená v srdci našich vinohradov a nesúca názov stredovekého strážneho hradu Ostrý kameň (Éleskő) v pohorí magických Malých Karpát.

Atmosféru vinárstva ELESKO v Modre sme preniesli do priestorov Erdödyho paláca v historickom centre Bratislavy, s myšlienkou aj naďalej spájať umenie s vínom, a tak sprostredkovať jedinečný zážitok. Veríme, že blízkosť vínneho baru si nájde svoje spriaznené duše.

V ponuke ELESKO ORIGINAL wine bar &shop nájdete napríklad Alibernet1 vyzretý v dubových sudoch s arómou tmavých lesných plodov, černíc a čierneho maku; medailami ocenenú Pálavu so zaujímavou arómou manga, kiwi, marakuje, ale aj letnej Wiliamsovej hrušky a jemne pikantného muškátového orieška. Ak ste doteraz nenavštívili ELESKO, najmodernejšie vinárstvo v Strednej Európe stojace za Modrou, jeho čaro a výnimočnosť objavíte práve tu. Víno z našej produkcie je majstrovským dielom a získalo uznanie doma aj v zahraničí.

V duchu myšlienky „Víno sa nepije, ale vychutnáva“ sa tešíme na naše spoločné stretnutia. Radi vás privítame na spontánne deci vínka v našej spoločnosti, na vaše stretnutia s obchodnými partnermi, či na dlhé posedenia s vašimi priateľmi.

Spoločne s nami sa stanete tvorcami svojej jedinečnej chvíle.

Žite s nami príbeh ELESKO.

Zdroj: ELESKO, www.elesko.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety