Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Mrva & Stanko v londýnskych reštauráciách

Mrva & Stanko v londýnskych reštauráciách

Nájsť v zahraničí slovenské víno je skôr výnimkou. Napriek úspechom na svetových súťažiach, ktorými slovenskí vinári zviditeľnujú našu krajinu, nie sú ešte zahraniční predajcovia ani spotrebitelia zvyknutí kupovať a piť vína od nás. Presadiť sa na svetovom trhu je však náročná úloha na niekoľko rokov, a o to viac nás teší, že prvé slovenské lastovičky sa pomaly začínajú udomácňovať vo vínnych kartách okolitých krajín.

Vďaka spolupráci našej spoločnosti s anglickou firmou Danyal, Ltd. si môžu návštevníci niekoľkých londýnskych reštaurácií vyberať popri talianskych, francúzskych či afrických vínach aj z produkcie od Mrva&Stanko. Našimi prvými reprezentantmi v Anglicku sú Tramín červený (Čachtice), roč. 2009, výber z hrozna a Rulandské modré, roč. 2008, neskorý zber, ktoré si našli cestu do vybraných podnikov v Londýne.

Vína značky Mrva&Stanko nájdete v týchto londýnskych reštauráciách: Le Troubadour, Wodka Bar & Restaurant, L'Etranger, Pied a Terre. V týchto dňoch prebieha degustácia našich vín v New Yorku. Veríme, že sa stretnú s pozitívnym prijatím a otvoria dvere pravidelnej spolupráci.

Zdroj: Víno Mrva & Stanko, www.mrvastanko.sk

Publikované: 24.03.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety