Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Karpatské brandy špeciál v novom dizajne

Karpatské brandy špeciál v novom dizajne

Spoločnosť VITIS Pezinok, významný producent tichých vín a brandy na Slovensku, uviedla na náš trh Karpatské brandy špeciál v novom dizajne. Najvýraznejšou zmenou prešla etiketa, ktorej dominuje postava stredovekého rytiera a päť hviezdičiek, z ktorých každá symbolizuje jeden rok zrenia vínneho destilátu v dubových sudoch. „Nové“ Karpatské brandy špeciál nájdete na pultoch predajní od decembra roku 2011.

„O zmene dizajnu Karpatského brandy špeciál sme uvažovali už nejaký čas. Keďže našou snahou je neustále sa posúvať kvalitatívne vpred a prinášať zákazníkom len to najlepšie, nechceli sme zanedbať ani dizajn fľaše. Rozhodli sme sa preto pre novú etiketu, ktorá by výstižne charakterizovala tri hlavné elementy nášho brandy – tradíciu spojenú s legendou o odvážnom rytierovi, kvalitu, ktorú dosahujeme vďaka dodržiavaniu výrobných postupov a vďaka našim skúseným vínnym majstrom a nakoniec pôvod, ktorý sa viaže k oblasti Karpát, regiónu známemu kvalitnými vínami,“ vyjadril sa Ing. Miroslav Tkáč, riaditeľ spoločnosti pre obchod a marketing.

Dizajn etikety Karpatského brandy špeciál je inšpirovaný legendou o rytierovi Stiborovi zo Stiboríc, zemepánovi Modry a členovi bratstva Dračieho rádu, ktorý bol známy svojou udatnosťou a vychýrenými hostinami. Na hostinách nechýbalo ani kvalitné brandy. Legenda tiež hovorí, že za jeho povestnou odvahou sa skrývalo práve brandy – rozpráva sa o tom, ako v prehratej bitke proti Turkom zachránil kráľa a potom skočil do Dunaja a preplával, hoci mal na sebe brnenie.

Päť hviezdičiek na etikete reprezentuje a zároveň garantuje minimálnu dobu zrenia starostlivo vybraných vínnych destilátov v 300 l dubových sudoch a dôkladné dodržiavanie výrobných postupov podľa pôvodných receptúr. Karpatské brandy špeciál sa vyznačuje charakteristickou zlato-jantárovou farbou, výraznou vôňou a plnou chuťou sušeného ovocia. Jedinečnosť Karpatského brandy špeciál ocení každý milovník koňaku a brandy.

Redizajnom prešla aj fľaša Karpatského brandy Exclusive. Zdobí ju zlatá zátka, postava rytiera Stibora a sedem hviezdičiek, ktoré symbolizujú sedem rokov zrenia v dubových sudoch. Karpatské brandy špeciál a Karpatské brandy Exclusive môžete kúpiť aj v elegantnom darčekovom balení.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2010 bol vyše 16 miliónov jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o takmer 5 % oproti roku 2009.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková, Zuzana Janove      Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts    Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                  Tel: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                   Fax: 031/789 2828
e-mail: mistikova@seesame.com       e-mail: popovic@hubertsekt.sk
e-mail: janove@seesame.com

Publikované: 02.01.2012

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety