Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
3. Festival slovenských vín

3. Festival slovenských vín

Najlepšie vína a najlepší vinári z celého Slovenska na jednom mieste: Hotel Crowne Plaza (Bratislava), 11. jún 2011. Priatelia dobrých vín, po úspešných dvoch ročníkoch  Festivalu slovenských vín sme sa rozhodli zorganizovať aj ďalší ročník, Festival 2011.

Podobne ako doteraz, je cieľom Festivalu 2011 prezentácia najlepších slovenských vinárov a degustácia najlepších slovenských vín na jednom mieste z každého vinárskeho regiónu Slovenska (zoznam viď nižšie). Okrem degustácie budete mať príležitosť sa porozprávať o víne s tými najpovolanejšími – so samotnými vinármi.

Našim zámerom je zorganizovať akciu v exkluzívnych priestoroch, ktoré umožnia najväčší možný zážitok z dobrých vín. Celkovo sa na Festivale zúčastní 25 (+) top-vinárov a vinárstiev a budete mať možnosť ochutnať viac ako 200 druhov vín. Záštitu nad podujatím prevzal minister pôdohospodárstva SR, pán Zsolt Simon. Na Festivale 2011 budú vyhlásené aj výsledky súťaže „Vinár roka 2011“, ktorú náš portál organizuje už po štvrtý krát.

Novinkou bude, že od budúceho roka bude mať Festival každoročne „čestného hosťa“, čiže krajinu/región zo zahraničia. To znamená, že popri slovenských vínach a vinároch (približne 25-26 vinárstiev) sa na Festivale zúčastnia 3 vinárstva z iného štátu.

Ako bude akcia prebiehať?
Po kúpe lístkov bude degustácia voľná, čiže nebudete mať žiadne ďalšie náklady, navyše všetko bude na jednom mieste v srdci Bratislavy. Okrem vín budú samozrejme v cene zahrnuté aj bagety, syr, minerálka.

Ako si kúpiť lístok?

1. Pošlite mail na festival@vinovino.sk uveďte Vaše meno a počet lístkov. Do predmetu napíšte prosím „Festival – lístky“.
2. My Vám pošleme číslo účtu a variabilný symbol (na základe toho Vás môžeme nájsť v zozname pri vstupe).
3. Po obdržaní sumy Vám pošleme elektronické potvrdenie o zaplatení, ktoré bude slúžiť ako vstupenka.

Miesto konania: Hotel Crowne Plaza (Bratislava)
Dátum a čas: 11. Jún 2011 (sobota), 13:00 – 18:30
Vstupné: 30 Eúr (okrem samotnej degustácie viac ako 200 druhov vín zahŕňa aj syr, minerálku, bagety, informačné materiály). V prípade, že si objednáte 6 lístkov, siedmy máte zadarmo (celková cena pre 7 lístkov bude 180 Eúr). 

Zoznam vinárov (predbežný, bude priebežne aktualizovaný):

Chateau Topolčianky, ELESKO, Frigyes Bott, Fundus Regius, JM Doľany, Karpatská perla, Limbavin, Malík, Masaryk, Matyšák, Máťuš, Mrva – Stanko, Natural Alimentaria, Ostrožovič, Pavelka-Sobolič, Pomfy – Mavin, REGIA TT – Pivnica Orechová, Strekov 1075, Terra Parna, Tibava, Tokaj Macik Winery, Vinkova, Vinidi, Žitavské vinice.

Zdroj: www.vinovino.sk

Publikované: 26.05.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety