Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VÍNO MRVA & STANKO

VÍNO MRVA & STANKO

mesto: Trnava
ulica: Orešianska 7 / A
telefón: 033 / 5914741
  033 / 5914743
fax: 033 / 5546023
e-mail: info@mrvastanko.sk
  obchod@mrvastanko.sk
vínotéka: predajna@mrvastanko.sk
internet: www.mrvastanko.sk 
  


Spoločnosť Víno Mrva&Stanko vznikla v roku 1997. Založili ju dvaja priatelia: Peter Stanko, ktorý sa úspešne venoval reklame, a Vladimír Mrva, vinár s medzinárodnými skúsenosťami. Na konci dvadsiateho storočia obrodené Slovensko hľadalo cestu k modernému vínu. Vinárstvo Mrva&Stanko ponúklo nápoj, po ktorom spoločnosť túžila. Predstavilo odrodovo čisté, ľahké a svieže vína, prekvapujúce jasom a priehrštím ovocných tónov. Dokonalá harmónia v chuti a vôni, k tomu moderný dizajn fliaš ostro kontrastovali s dobovými ťažkými vínami.

aktuálnu ponuku vín Mrva&Stanko nájdete tu!zoznam predajných miest vín Mrva&Stanko nájdete tu!

Úspechy na domácej a medzinárodnej vinárskej scéne spolu so sériou skvelých ročníkov zvyšovali nielen hlad po víne, ale aj túžbu fanúšikov značky Mrva&Stanko vychutnať si víno priamo v mieste jeho zrodu. Toto očakávanie začal napĺňať najprv privátny archív a v roku 2010 milovníci vína vkročili do novej sudovej pivnice s kapacitou 120-tisíc litrov vína. Pod jej mohutnou klenbou objavili z prítmia vystupujúce veľkolepé drevené sudy s kapacitou od dvoch po osemtisíc litrov vína. Dozrievajú v nich špičkové červené vína.Súčasťou vinárstva sa stal penzión s jedenástimi dvojlôžkovými izbami, ktoré umožňujú návštevníkom komfortne si vychutnať degustáciu. V predajni vína si možno okrem obľúbeného moku vybrať rôzne vinárske doplnky a predmety. Priľahlá konferenčná sála ponúka na rokovanie či zábavu spojenú s ochutnávkou 70 miest a dobré stolovanie zabezpečuje vlastná kuchyňa.

V priebehu pol druha desaťročia vybudovalo Vinárstvo Mrva&Stanko ucelený komplex. Očarí svojím architektonickým stvárnením a vzrušujúcim kultovým prostredím vína. Nikde tak dobre nechutí víno, ako tam, kde sa narodilo.

Degustácie vín

Ponúkame vám možnosť zorganizovať u nás školenie, konferenciu, workshop či jednoducho posedenie pri víne. K dispozícii sú vám štyri degustačné miestnosti:
 
 konferenčná miestnosť s možnosťou pripojenia PC, videoprojekcie a ozvučenia (kapacita 80 osôb)
atraktívna pivnica s presklenou stenou s výhľadom na barikové sudy (kapacita 26 osôb)
degustačná miestnosť (kapacita 25 osôb)
štýlová rotunda (kapacita 8 osôb)

Degustácie vín vedú skúsení someliéri, ktorí vám k vínam podajú odborný výklad. Pokiaľ budete mať záujem, prevedú vás aj našimi výrobnými a prezentačnými priestormi. Dozviete sa, ako a v akom prostredí sa vyrábajú vína firmy Mrva&Stanko, prejdete sa rozľahlou pivnicou s barikovými sudmi i podzemným tunelom, ktorý spája novú a staršiu časť firemného komplexu.

K degustácii vín vám radi zabezpečíme občerstvenie zo studenej i teplej kuchyne. V prípade otázok či záujmu o usporiadanie akcie v našich priestoroch nás kontaktujte na info@mrvastanko.sk.

Privátny archív

V podzemí vinárstva sa nachádza štýlová rotunda. Jej súčasťou je privátny klientsky archív vín. Vinárstvo ho dopĺňa na želanie klienta. O stave archívu má klient stály prehľad prostredníctvom internetu. Tehlová pivnica navodzuje atmosféru starých trnavských patricijských pivníc.Ocenenia

Potvrdením skvelého renomé spoločnosti je aj skutočnosť, že na jej vínach si pochutnali švédsky i španielsky kráľovský pár, princ Albert – terajší monacký vládca, anglická kráľovná Alžbeta II. s manželom, anglický princ Charles, manželia Clintonovci, generálny tajomník OSN Kofi Annan, prezidenti USA a Ruskej federácie George Bush a Vladimír Putin a mnohé ďalšie významné osobnosti.

Nájdete nás tu:
 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Október 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety