Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Výrobcovia a importéri vín
VINUM NOBILE

VINUM NOBILE

adresa: Malé Ripňany 1006
telefón: 0902 / 967166
e-mail: info@vinumnobile.sk
internet: www.vinumnobile.sk
  facebook VINUM NOBILE
  e-shop


Hlohovecký terroir je charakteristický širokou paletou odrôd, ktoré sú základom našich nezameniteľných vín. Šľachetný Tramín červený, aristokratický Cabernet Sauvignon, zlatistý Rizling rýnsky, či Chardonnay pochádzajú práve z miestnych vinohradov. Hurbanovský terroir dáva vzniknúť rubínovému Merlotu, zatiaľ čo z Vrbového pochádza hrozno pre naše originálne Rulandské šedé. A vďaka hroznu z Kálnice ochutnávajú milovníci vína veľkolepú Pálavu, či Rulandské biele.

Už v prvých rokoch svojej produkcie dosiahlo Vinum Nobile úctyhodné výsledky na regionálnych, ako aj medzinárodných vinárskych podujatiach (Vinalies Paris, Bacchus Madrid, Sakura Tokyo, AWC Vienna). Hneď prvý Cabernet Sauvignon z našej produkcie získal v konkurencii 1000 slovenských vín miestenku v Národnom salóne vín Slovenskej republiky – v najreprezentatívnejšej vzorke najlepších slovenských vín.O majiteľovi

Vladislav Alimurzayevich Khabliev je vizionárom s veľmi širokým záberom. Úspešne realizuje všetky plánované ciele. Rodák zo Severného Osetska je však telom i dušou oddaný vinohradníctvu, lásku ku ktorému získal od svojich hrdých predkov z Kaukazu, z oblasti s vysoko rozvinutou vinárskou kultúrou. Ako Vladislav hovorí, jeho srdcovou záležitosťou je výroba vína, šľachetného a delikátneho nápoja.

Vďaka vyššiemu technickému vzdelaniu bol Vladislav Alimurzayevich schopný vybudovať vinárstvo ďaleko od svojej vlasti, na krásnom Slovensku. Osobne dohliada nad každou etapou výrobného procesu, ktorý sa naďalej zdokonaľuje, nezabúdajúc však na slávne osetské tradície vinárskeho remesla. Výsledkom je harmonická syntéza nezameniteľných vín, narodených so slovenskou dušou a s kaukazským srdcom.


 

Nájdete nás tu:

 

Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Október 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety