Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Víno a my

Víno a my

Snahou nášho portálu, ktorý je zameraný na víno je byť vždy v niečom jedinečný. Preto iba na našom portáli orientovanom na víno www.vinoteka-vinaren.sk nájdete VYHĽADÁVACÍ SYSTÉM, ktorý Vám napr. umožní nájsť vinotéku, v ktorej dostať kúpiť víno Vášho obľúbeného vinára. Súčasťou nášho projektu je aj KALENDÁR PODUJATÍ, ktorý obsahuje najviac vinárskych akcií spomedzi všetkých stránok venujúcich sa vínu. Zoznam 10 najbližších vinárskych podujatí je zobrazený na titulnej stránke portálu o víne. Obľúbenými sekciami sú aj ROZHOVORY a KONKURZY. V sekcii ROZHOVORY sú uverejňované rozhovory na tému víno s vinármi o ich vínach. Súčasťou rozhovoru je vždy aj súťaž o víno od vinára, ktorého spovedáme. V KONKURZOCH zasa nájdu priaznivci vín na jednom mieste kompletné výsledky našich vinárskych súťaží od roku 2005. Ďalšími časťami portálu, ktorý je plný kvalitného vína - www.vinoteka-vinaren.sk sú AKTUALITY, ANKETY, ČLÁNKY, všetko na tému víno.

Portál www.vinoteka-vinaren.sk, to je víno a s ním súvisiace prezentácie o víne. Aktuálne sú to majitelia 30 vinoték a vinární z celého Slovenska ako aj 62 vinári zo všetkých vinohradníckych oblastí, ktorí svoje víno propagujú u nás. Úlohou jednotlivých prezentácií je podpora predaja vín. Prezentácie sú pravidelne aktualizované, aby boli zaujímavé pre návštevníkov nášho portálu plného vína.

Pod krídlami portálu www.vinoteka-vinaren.sk vznikol v roku 2010 projekt VÍNO ROKA. Vystihuje ho slogan: “Máte svoje obľúbené víno? Dajte mu svoj hlas a vyhrajte ho!“. Projekt je jedinečný tým, že o najlepších slovenských vínach rozhoduje široká niekoľkotisícová komunita priaznivcov vín. Na konci súťaže sú vylosovaní 18 z tých, ktorí sa zapoja do hlasovania o slovenské VÍNO ROKA. Výhrou sú ocenené vína, ktoré sa umiestnia na jednej z prvých 3 pozícií v jednotlivých 6 kategóriách. VINÁRI POZOR: ocenené vína sú identifikovateľné podľa samolepiek na fľaši. Samolepky sú dodané vinárom ZDARMA spoločne s diplomom za ocenené víno. Vinári neplatia ani žiadne účastnícke poplatky, ako je tomu na iných vínnych konkurzoch. Výrobu etikiet pre víťazné vína zabezpečuje partner súťaže VÍNO ROKA, spoločnosť PURGINA.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30
  November 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety