Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 

Seriál: Cuvée - majstrovské dielo vinára, 16. časť: Chowaniec & Krajčírovič

Cabernet, Merlot, assemblage, cuvée, barrique. Všetko sú to vinárske pojmy pochádzajúce z Francúzska a súvisia s vínom, ktoré Vám dnes predstavujeme.
čítaj ďalej...

Naše mladé 66-ky z ročníka 2021 sú tu!

Ochutnajte prvé vína z ročníka 2021. Naše tradičné 66-ky sú už pripravené a tešia sa na moment, kedy sa vám budú môcť predstaviť.
čítaj ďalej...

Seriál: Cuvée - majstrovské dielo vinára, 15. časť: Tokaj & CO

Keď sa povie cuvée, tak väčšina z Vás si v pohári predstaví červené víno, ktoré v sebe ukrýva minimálne dve odrody. V podstate je táto predstava správna. Väčšina vín typu cuvée je skutočne červená. Sú však aj výnimky.
čítaj ďalej...

O tom, ako sviečka môže život zachrániť

Písal sa rok 2018 a v Dulovciach sa chystal pozrieť na svoj burčiak 76-ročný vinár. Zišiel dolu po schodoch do pivnice, z ktorej sa však nevracal. Nehybné telo vinára našiel jeho sused, ktorý však taktiež zostal ležať dolu v pivnici.
čítaj ďalej...

Chystajte poháre, máme VÍNO ROKA 2021!

A je to tu! Je dohlasované! Máme pre Vás výsledky ankety VÍNO ROKA 2021. Ankety, ktorú nezastavil ani koronavírus. Ankety, v ktorej Vy (konzumenti) rozhodujete o tom, ktoré vína sú najobľúbenejšie.
čítaj ďalej...

Bacchusa očarili slovenské vína

Španielsky BACCHUS je jedna z najprestížnejších svetových súťaží. Aj ona to mala tento rok zložité. Dôvod? No samozrejme pandémia koronavírusu. Pôvodne sa mali hodnotitelia vín
čítaj ďalej...
  • Posledné zmeny:   25.11. aktualizovaná prezentácia VÍNO NICHTA (Čajkov) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   15.11. aktualizovaná prezentácia ITALMARKET SLOVAKIA (Borinka) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   05.11. aktualizovaná ponuka vín Pivnica Radošina (Radošina) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   17.08. aktualizovaná prezentácia VINUM NOBILE (Malé Ripňany) - viac informácií
  • Posledné zmeny:   16.08. aktualizovaná prezentácia vinárstva Trnovec (Nitra) - viac informácií

Zoznam 10 najbližších vinárskych podujatíPridaj podujatie

Kde Kedy Podujatie

Partneri portálu www.vinoteka-vinaren.sk

     
   

 

Víno, vinotéky a vinárne Slovenska

je internetový portál propagujúci víno, vinotéky a vinárne Slovenska. Na internetovom poli pôsobí už od roku 2005. Jeho hlavným zameraním je propagovať víno, vinárov, vinotéky a vinárne Slovenska. Súčasťou projektu sú aj rozhovory s vinármi o vínach, aktuality zo sveta vín, výsledky vínnych konkurzov, ankety smerované na víno, kalendár vinárskych podujatí, čo z neho robí úspešný projekt zameraný na víno s návštevnosťou viac ako 30 000 prístupov za mesiac.

Prvým impulzom bolo vytvoriť projekt orientovaný na víno, ktorý v sebe spája tých, ktorí víno produkujú, s tými, ktorí víno predávajú. To, že tento zámer tu dovtedy milovníkom vína chýbal potvrdzuje fakt, že dnes náš portál zaostrený na víno navštevuje v priemere viac ako 30 000 milovníkov vín mesačne.

Pod krídlami portálu zameraného na víno - www.vinoteka-vinaren.sk vznikol v roku 2010 projekt VÍNO ROKA. Vystihuje ho slogan: “Máte svoje obľúbené víno? Dajte mu svoj hlas a vyhrajte ho!“. Projekt je jedinečný tým, že o najlepších slovenských vínach rozhoduje široká niekoľkotisícová komunita priaznivcov vín.

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety

Návštevnosť