Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
VILLA MELNIK získala ocenenie VINÁRSTVO ROKA 2021 od Travel Hospitality Awards

VILLA MELNIK získala ocenenie VINÁRSTVO ROKA 2021 od Travel Hospitality Awards

29.06.2021

Naši priatelia a kolegovia z vinárstva Villa Melnik s hrdosťou oznámili, že im bolo udelené ocenenie „Vinárstvo roka“. Toto ocenenie považujú za zvlášť významné, pretože ho získali v roku, ktorý je mimoriadne ťažký všeobecne a pre odvetvie cestovného ruchu a pohostinstiev zvlášť. Túto cenu vnímajú ako ocenenie ich odhodlania a neutíchajúceho úsilia v poskytovaní turistických služieb na svetovej úrovni. Vyberajte z vín vinárstva Villa Melnik a aj iných skvelých bulharských vín: https://www.vinovia.sk/shop/

Pripomíname tiež, že v roku 2020 sa Villa Melnik umiestnila na 39. mieste v „Top 50 najlepších svetových viniciach“.

Každoročné ocenenie výnimočnosti

Nezávislý program ocenení Travel & Hospitality Award je každoročnou oslavou výnimočnosti najlepších svetových hotelov, kúpeľov, reštaurácií, vinárstiev a cestovných kancelárií. Príjemcov ocenení Travel & Hospitality Award vyberá skupina odborníkov na základe zlúčenia recenzií z viacerých zdrojov tretích strán: spätná väzba od zákazníkov, názory odborníkov, predchádzajúce uznania a ďalšie. Víťazi boli vybraní z viac ako 4000 nominovaných.

V rodinnom vinárstve Villa Melnik sa vínko dorába ručne a zapája sa celá rodina.

Ako sa vyberajú víťazi?

Tím Travel & Hospitality Awards uviedol: „Kvalita prihlásených do súťaže nás tento rok ohromila. Dúfame, že tento sprievodca bude užitočným nástrojom pre náročných cestovateľov, ktorí plánujú svoj ďalší luxusný pobyt. Ešte raz gratulujeme všetkým našim víťazom.“

Z tlačovej správy THA vyberáme:

Travel & Hospitality Awards s hrdosťou oznamuje, že vinárstvo Wine Cellar Villa Melnik bola ocenená v rámci jej programu European Travel Awards 2021.

Aj keď bol tento rok najťažším, s akým sa cestovný ruch kedy stretol, snažíme sa oceniť tých, ktorí si zaslúžia pochvalu, a propagovať tvrdú prácu húževnatých firiem v oblasti cestovného ruchu. Príjemcovia ocenení Travel & Hospitality v roku 2021 boli dôsledne vyberaní na základe zlúčenia recenzií z viacerých zdrojov tretích strán. Vyberá ich skupina odborníkov, ktorí analyzujú predložené materiály, kontrolujú spätnú väzbu od zákazníkov a porovnávajú zariadenia a vybavenie každého účastníka. Naším víťazom je ten, kto môže preukázať svoju jedinečnosť, kvalitu služieb a vybavenia a mimoriadnu úroveň starostlivosti o zákazníka v mnohých kategóriách.

V tomto mimoriadnom roku udeľovania ocenení bolo pre tohtoročný program prijatých viac ako 4 000 nominácií a úroveň prihlásených bola neuveriteľne vysoká. Porota mala veľké ťažkosti so zúžením prihlášok, ale víťazi odzrkadľovali to najlepšie v štandardoch v oblasti cestovného ruchu. Vinárstvo Villa Melnik presvedčilo tým, že je to rodinné vinárstvo, ktorého poslaním je zachovávať a oživovať vinárske tradície a pôvodné odrody hrozna v oblasti Melnik v Bulharsku. Vinárstvo je denne otvorené pre prehliadky a ochutnávky a keďže je vybudované v nádhernom prostredí viníc s výhľadom na sedem pohorí, ktoré obkolesujú melnický vinársky mikroregión, po celý rok sa v ňom konajú rôzne podujatia a festivaly. Villa Melnik je hnacou silou v zákulisí Melnických vínnych ciest a rozvoja tejto turistickej destinácie.


Celú oficiálnu tlačovú správu Travel & Hospitality Awards 2021 si môžete prečítať tu.

Rodinné vinárstvo Villa Melnik pripravuje pre svojich zákazníkov nielen ochutnávku vín ale aj jedinečné zážitky.

Doprajte si aj vy ocenené vína z vinárstva Villa Melnik!

Doprajte si kvalitu vína, ktoré už pozná celý svet a vyberte si nielen z vinárstva Villa Melnik ale aj z celej našej ponuky. Vychutnajte si ho s dobrým jedlom, v kruhu vašich najbližších alebo na veselom stretnutí s priateľmi. Alebo ho darujte! Vedeli ste o tom, že víno je najvhodnejší darček pre kohokoľvek a bez ohľadu na príležitosť?

PRI NÁKUPE POUŽITE ZĽAVOVÝ KUPÓN 10% (netýka sa tovaru, ktorý je už v akcii): VINOTÉKA10

Zľavový kupón je platný do 31. júla 2021

Zdroj: VinoVia, www.vinovia.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
   1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
  Júl 2021  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

AKTUALITY

aktuality_banner.jpg

BLOG

Anketa

Kde nakupujete víno počas koronakrízy?

v hypermarkete

vo vinotéke

u vinára

online cez eshop

Ďalšie ankety