Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka u Baretku

Vinotéka u Baretku

mesto: Nitra
ulica: Štúrova 157
telefón: 0911 / 307316
e-mail: info@vinotekaubaretku.sk
internet: www.vinotekaubaretku.sk
otváracie hodiny: Po - So: 9:00 - 20:00 hod.
  Ne: 11:00 - 17:00 hod.

Naša vinotéka sa nachádza v Nitre na Štúrovej ulici 157 pri veľkom kruhovom objazde. Od decembra 2011 Vám ponúkame vína zo Slovenska a Moravy (vinárstvo Kris a Dufek), nájdete u nás 30 druhov sudových a 450 druhov fľaškových vín. Rozhodli sme sa nepokračovať v novodobom trende slovenských vinoték – predávať čo najviac zahraničných vín, ale s našou ponukou ostávame v našich zemepisných šírkach, flaškové vína máme v ponuke od 35 vinárstiev zo Slovenska či Moravy a syry  priamo z oravskej Zázrivej – Syrex, sirupy od slovenského výrobcu Perfekt. Naša ponuka sa v priebehu fungovania vinotéky rozrástla aj o dve značky najlepších ríbezľových vín na Slovensku – Pereg a Valenta či medovinu značky Apimed. Náš sortiment je doplnený aj o rôzne darčekové predmety s vinárskou tématikou, drevené a kovové stojany na flaše, ako aj sety s ozdobnými flašami a pohármi. V našej ponuke nájdete ozdobné  papierové tašky, ďalej aj kartonové nosiče a drevené krabičky, do ktorých vieme laserom vygravírovať na želanie čokolvek, tiež gravírujeme do dreva, skla a plastu. Ústretový a usmievavý personál vás rád privíta v našej Vinotéke u Baretku.

  V ponuke vinotéky u Baretku nájdete vína od týchto producentov a krajín 

SK producenti:

Sudové vína: Château Topoľčianky, Movino Veľký Krtíš, Víno Levice, Víno Nitra, Dvory nad Žitavou, Valenta Vajnory, Krist Morava, Vintop Karkó, Pereg Modra, Medovina Apimed.

Flaškové vína: Vinanza Vráble, Chateau Topoľčianky, Víno Nitra, Agro Movino, Dvory na Žitavou, Vintop Karkó, Valenta Vajnory, Vinkor Vínosady, Milan Skovajsa, Vinárstvo Blaho, Pivnica Radošina, Strekov 1075, Tokaj Macík Winery, Chateau Modra, Packa Vinosady, Vins Winery Vinosady, Repa Winery Šenkvice, Víno Mrva & Stanko, Vínarstvo Jozefa Navaru, Golguz Hlohovec, Vinoma, Vinidi Báb, PD Mojmírovce, Ladislav Trnovec Nitra, JM Vinárstvo Doľany, Chateau Freistadt, Pereg Modra, Mavín Vinosady, Vinárstvo Juraj Zápražný, Víno Chudý, Karpatská Perla, Víno Masaryk, Baburka Matej Blaško, Víno Kmeťo, HR Winery.

Krajiny: Česká Republika - Morava: Vinárstvo Krist, Vinařstvý Dufek.

Fotogaléria


Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Marec 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety