Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka SUN wines

Vinotéka SUN wines

mesto: Prievidza
ulica: Veľkonecpalská 93
telefón: 0917 / 979032
e-mail: obchod@sunwines.sk
internet: www.sunwines.sk
  Facebook SUN wines
otváracie hodiny: Po - Pia: 07:00 - 15:30 hod.
  So - Ne: zatvorenéSUN wines s.r.o. pôsobí v oblasti predaja vín od roku 2012. Prevažnú časť ponuky vín tvoria produkty z Južnej Ameriky, ktorých sme výhradným dovozcom pre SR. U nás tiež nájdete vína z Talianska, Španielska, Nemecka. Samozrejmosťou našej ponuky sú vína od slovenských a moravských výrobcov. Chuť mnohých vín zvýrazňuje občerstvenie, preto sme do ponuky zaradili produkty ako olivy, mandle, pomazánky a pod.Naše produkty nenájdete v supermarketoch a vo veľkoobchodných reťazcoch. Orientujeme sa predovšetkým na hotely, reštaurácie, firemných klientov, reklamné agentúry. Sme hrdí, že naše služby vyhľadáva aj privátna klientela, ktorej už niekoľko rokov ponúkame zaujímavé služby a výborné produkty.

Organizujeme riadené, neriadenie degustácie, spoločenské stretnutia, posedenia, oslavy. Podujatia vieme zrealizovať v našich priestoroch, alebo priamo u vás. Pre našich klientov ponúkame tiež zážitkové zájazdy do Chile.Našou snahou je ponúkať vysoko kvalitný sortiment, byť flexibilní v distribúcii produktov k našim klientom. Neustále rozširujeme naše portfólio, aby sme boli zaujímaví pre nových aj stálych zákazníkov. Pre nás je dôležité, aby ste sa k nám opäť vrátili.

Nájdete nás:

Výjazd z Prievidze – smer Žilina, za pumpou SLOVNAFT vpravo prejazd cez zeležničné priecestie, po cca. 500 m na konci ulice, po pravej strane objekt T_613 , na poschodí sídli naša prevádzka.  V ponuke vinotéky SUN wines nájdete vína od týchto producentov a krajín 

SK producenti: Vinovin, Víno Ratuzky, Vinárstvo Berta, Golguz.

Zahraničný producenti: Vinárstvo KRIST (ČR), Santa Ema (Čile), Familia Schroeder (Argentína), Pascual Tosso (Argentína) - vinárstvo roku 2016, Familia Deicas (Uruguaj), Purato (Sicília), Miopasso (Sicília), Volpetto (Toskánsko), Altadonna (Chianti), Tajapiera (Valpolicella), Rocca (Taliansko), Zuazo Gaston (Španielsko), Cialu (Španielsko), G. H. Von Muum (Nemecko), Overhex (Západné Kapsko), Man (Západné Kapsko).

Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety