Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Vinotéky & Vinárne
Vinotéka BONVINO

Vinotéka BONVINO

mesto: Bratislava - Ružinov
ulica: Mierová 36
telefón: 0904 / 399133
e-mail: bonvino@bonvino.sk
internet: www.bonvino.sk
otváracie hodiny: Po - Pia: 13:00 - 19:00
  So: 9:00 - 12:00


Vinotéka BONVINO sa nachádza v Ružinove - Prievoze, je zameraná na slovenské vína, ale nájdete u nás aj zopár výborných zahraničných vín a taktiež niečo dobré pod zub k vínku. Vinotéku BONVINO sme otvorili v decembri 2013.

Sme obchod s vínom a delikatesami, kam ľudia chodia nakupovať s radosťou a chuťou. Špecializujeme sa na slovenské vína prevažne z Malokarpatskej a Južnoslovenskej vinohradníckej oblasti, ale nájdete u nás aj výber zahraničných vín. Taktiež ponúkame aj rôzne pochúťky k vínu. Dávame si záležať na tom, aby sme našim zákazníkom ponúkli domáce aj zahraničné potraviny, ktoré sú vyrobené z tradičných surovín podľa pôvodných receptúr.

V príjemnom prostredí našej vinotéky Vám radi poradíme pri výbere, ponúkneme niečo dobré na prehryznutie k vínku, môžete prísť vína aj ochutnávať. V ponuke máme aj široký výber darčekových balení. Vinotéka BONVINO je miesto, kde si môžete vybrať tie najlepšie plody práce popredných, ale aj menších slovenských vinárov. V ponuke máme viac ako 140 druhov vín, spomedzi ktorých si určite vyberie každý.  V ponuke vinotéky BONVINO nájdete vína od týchto producentov a krajín 

SK producenti: KARPATSKÁ PERLA, VMD – Víno Miroslav Dudo, CHATEAU BELÁ, GOLGUZ, MRVA & STANKO, JANOUŠEK & POLÁK, STREKOV 1075, VPS PAVELKA A SYN, ELESKO, VINIDI, TOKAJ MACIK WINERY, ŽITAVSKÉ VINICE, PIVNICA RADOŠINA, PEREG, DUBOVSKÝ & GRANČIČ, VINS WINERY, JURAJ ZÁPRAŽNÝ, Martin Pomfy MAVÍN, NICHTA, BOTT FRIGYES, VÍNO NATURAL DOMIN & KUŠICKÝ, VÍNO ŠIMONOVIČ, FEDOR MALÍK A SYN, IR Víno Rariga.

Krajiny: Taliansko, Francúzsko, Rakúsko, Nemecko, Česko, Španielsko, Argentína, Chile, Nový Zéland.

Fotogaléria


Nájdete nás tu:


 
Prevádzkovateľ portálu www.vinoteka-vinaren.sk nezodpovedá za obsah tejto prezentácie.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Marec 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety