Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Reklama

Reklama

 Majitelia vinoték a vinární
Výrobcovia a importéri vín
Ostatné formy reklamy

Majitelia vinoték a vinární

Reklamný balík OPTIMAL:

najpresnejšie cielená reklama Vašej vinotéky resp. vinárne na Slovenskom internetovom poli. Viete si predstaviť presnejšie cielený vyhľadávaco-informačný portál určený pre vinotéky a vinárne ako je www.vinoteka-vinaren.sk? Ak niekto hľadá na internete vinotéku alebo vináreň bude to práve náš portál, cez ktorý sa dostane priamo k Vám.

Reklamný balík OPTIMAL je dokonalá prezentácia (popis Vašej vinotéky resp. vinárne s fotografiami, mapu kde sa nachádzate, otváracie hodiny, kontaktné údaje - adresa, tel.,fax, e-mail, linka na Vašu web stránku) na jedinom špecializovanom portáli pre vinotéky a vinárne svojho druhu na Slovensku. Je to najpresnejšie cielená reklama pre vinotéky a vinárne.

Máte možnosť manažovať si svoju prezentáciu. Nejde len o statickú prezentáciu, v rámci reklamného balíka OPTIMAL máte možnosť zdarma pridávať si sami akcie, ktoré budú prebiehať vo Vašej vinotéke resp. vinárni v rámci KALENDÁRA PODUJATÍ (degustácie, rôzne gastro akcie, cenové akcie...).

V prípade výberu reklamného balíka OPTIMAL získate aj výhodu toho, že Vaša vinotéka, resp. vináreň bude medzi prvými, ktoré systém vyhľadá - dostanete sa na medzi popredné vyhľadané vinotéky, vinárne.

Naša starostlivosť o Vás sa samozrejme týmto nekončí. V rámci reklamného balíka OPTIMAL bude aktualizácia prezentácie, resp. zmena základných údajov o Vašej vinotéke, vinárni vykonaná zdarma.

Cena reklamného balíka OPTIMAL - za všetky tieto služby zaplatíte konečnú cenu bez jej akéhokoľvek ďalšieho navyšovania 79 € na dobu 1/2 roka, čo predstavuje iba 0,43 €/deň !!!, čo je naozaj príjemná cena. Navyše ako už bolo spomenuté, reklama u nás je tou najpresnejšie cielenou reklamou - osloví presne tých, ktorý Vás na internete hľadajú.

V prípade Vášho záujmu o reklamný balík OPTIMAL nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Výrobcovia a importéri vín

Informačno-obchodná prezentácia na našom portáli je tou najpresnejšie cielenou reklamou pre Vás. Spolupracujeme s mnohými vinotékami a vinárňami a práve oni sú tou presne cielenou skupinou pre Vaše produkty - Vaše vína.
V rámci tejto prezentácie získate priestor na zviditeľnenie sa a predaj svojich produktov, Vašich vín. Prezentácia v sebe zahŕňa kompletné kontaktné informácie o Vás (názov spoločnosti, adresa, tel., fax, e-mail, link na Vašu web stránku). Ďalej je v rámci prezentácie možné predstaviť Vaše vína s detailnými informáciami o nich (obrázky vín, názov, ročník, kategória, vinohradnícka oblasť, obsah alkoholu, zvyškový cukor, teplota podávania, počet vyrobených fliaš, dátum plnenia, charakteristiku vína, jeho ocenenia, cena).
V rámci podpory predaja budeme informovať o Vašej spoločnosti a Vašich vínach všetkých majiteľov vinoték a vinární ako aj hotelierov. Oslovíme všetkých, ktorých máme v našej bohatej databáze (v súčasnosti je to vyše 1200 kontaktov). Ďalej im budeme zasielať e-mail v prípade ak príde na trh nová kolekcia vín z Vašej produkcie alebo ak bude prebiehať nejaká marketingová akcia na Vaše produkty.
Súčasťou Vašej prezentácie je aj možnosť zadávania Vašich vinárskych akcií v rámci KALENDÁRA PODUJATÍ na základe Vášho prihlasovacieho mena a hesla. Výhodou je fakt, že 10 najaktuálnejších podujatí je zobrazovaných na titulnej stránke portálu www.vinoteka-vinaren.sk.

www.vinoteka-vinaren.sk --- Váš obchodný zástupca iba za 206 € na CELÝ ROK. Porovnajte si to s nákladmi na svojich predajcov.

V prípade Vášho záujmu o informačno-obchodnú prezentáciu pre výrobcov a importérov vín nás kontaktujte, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Ostatné formy reklamy

 

Cenník grafickej reklamy

typ rozmer hlavná stránka všetky podstránky
Banner 468 x 60 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Button 150 x 150 px. 66 € / mes. 96 € / mes.
Screen 645 x 140 px. 333 € / mes. -
Skyscraper 120 x 600 px. 266 € / mes. 366 € / mes.
Interstitial 800 x 600 px. dohodou -
Formát Interstitial sa zobrazí pred načítaním hlavnej stránky na celú plochu obrazovky. Od začiatku musí byť zobrazená možnosť preskočiť na hlavnú stránku. Musí obsahovať zatvárací krížik (close button). Čas zobrazenia: max. do 5 sekúnd.
maximálny objem dát podkladu: 50 kb, formát: jpg, gif, swf

 Cenník textovej reklamy

typ umiestnenie cena
PR článok v sekcii AKTUALITY 36 €
PR článok je umiestnený v sekcii AKTUALITY (horné menu). PR článok je potrebné dodať min. 5 pracovných dní pred požadovaným uverejnením.
Anketa v sekcii ANKETA 186 € / mes.
Anketa je umiestnená v pravom menu na hlavnej stránke ako aj na všetkých podstránkach. Obsahuje otázku a anketové odpovede.

Ak máte záujem o umiestnenie reklamných prvkov kontaktujte nás, a o ostatné sa už postaráme my. Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
  1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
  Apríl 2020  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Aké víno preferujete v zime?

biele

ružové

červené

Ďalšie ankety