Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Zlatý sekt Johann E. Hubert v predaji

Zlatý sekt Johann E. Hubert v predaji

Spoločnosť Hubert J.E., najvýznamnejší producent sektov na Slovensku, oslávila v roku 2010 už 185. výročie svojho založenia. Na počesť svojho okrúhleho výročia vyrobila spoločnosť exkluzívnu limitovanú edíciu sektu Johann E. Hubert, ktorý obsahuje lupienky z pravého 23 karátového zlata. Jedinečný zlatý sekt, z ktorého sa vyrobilo iba niekoľko sto kusov fliaš, bol pôvodne určený pre partnerov spoločnosti Hubert J. E. a nebol určený na distribúciu do maloobchodu. Vďaka veľkému úspechu a dopytu po ňom sa však rozhodli vyrobiť limitované množstvo fliaš, ktoré budú dostupné aj u vybraných predajcov.

Zlatý sekt Johann E. Hubert nie len výborne vyzerá, môže sa tiež pochváliť výnimočnou chuťou a vysokou kvalitou. Bol vyrobený klasickou metódou „Methode traditionelle“, ktorá sa používa aj vo francúzskej oblasti Champagne, známej vďaka výrobe šampanského. Kupáž Chardonnay a Rizlingu rýnskeho zapožičiava sektu originálnu a nezameniteľnú vôňu a chuť, zlato zase dodáva nápoju exkluzivitu a prísľub jedinečného zážitku. Zlatý sekt v elegantnej čírej fľaši, obsahujúci lupienky pravého zlata, bol vyrobený výhradne na obdarovanie partnerov spoločnosti. Lahodná chuť a zlato v pohári ho ale okamžite urobili hitom a dopyt po ňom narastal. Z tohto dôvodu sa spoločnosť rozhodla ponúknuť časť z limitovanej série všetkým milovníkom sektu - 500 ks fliaš zlatého sektu je teraz dostupných každému, kto má záujem vychutnať si tento luxusný a výnimočný nápoj, alebo chce darovať originálny darček. Keďže sa jedná o naozaj exkluzívne fľaše, ich počet ostáva aj naďalej limitovaný.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2009 bol takmer 15,3 milióna jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 67 % oproti roku 2008.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková                                    Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts    Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                  Tel.: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                   Fax: 031/789 2828
e-mail: mistikova@seesame.com       e-mail: popovic@hubertsekt.sk

Publikované: 18.01.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety