Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Zlatý sekt Johann E. Hubert v predaji

Zlatý sekt Johann E. Hubert v predaji

Spoločnosť Hubert J.E., najvýznamnejší producent sektov na Slovensku, oslávila v roku 2010 už 185. výročie svojho založenia. Na počesť svojho okrúhleho výročia vyrobila spoločnosť exkluzívnu limitovanú edíciu sektu Johann E. Hubert, ktorý obsahuje lupienky z pravého 23 karátového zlata. Jedinečný zlatý sekt, z ktorého sa vyrobilo iba niekoľko sto kusov fliaš, bol pôvodne určený pre partnerov spoločnosti Hubert J. E. a nebol určený na distribúciu do maloobchodu. Vďaka veľkému úspechu a dopytu po ňom sa však rozhodli vyrobiť limitované množstvo fliaš, ktoré budú dostupné aj u vybraných predajcov.

Zlatý sekt Johann E. Hubert nie len výborne vyzerá, môže sa tiež pochváliť výnimočnou chuťou a vysokou kvalitou. Bol vyrobený klasickou metódou „Methode traditionelle“, ktorá sa používa aj vo francúzskej oblasti Champagne, známej vďaka výrobe šampanského. Kupáž Chardonnay a Rizlingu rýnskeho zapožičiava sektu originálnu a nezameniteľnú vôňu a chuť, zlato zase dodáva nápoju exkluzivitu a prísľub jedinečného zážitku. Zlatý sekt v elegantnej čírej fľaši, obsahujúci lupienky pravého zlata, bol vyrobený výhradne na obdarovanie partnerov spoločnosti. Lahodná chuť a zlato v pohári ho ale okamžite urobili hitom a dopyt po ňom narastal. Z tohto dôvodu sa spoločnosť rozhodla ponúknuť časť z limitovanej série všetkým milovníkom sektu - 500 ks fliaš zlatého sektu je teraz dostupných každému, kto má záujem vychutnať si tento luxusný a výnimočný nápoj, alebo chce darovať originálny darček. Keďže sa jedná o naozaj exkluzívne fľaše, ich počet ostáva aj naďalej limitovaný.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2009 bol takmer 15,3 milióna jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 67 % oproti roku 2008.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková                                    Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts    Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                  Tel.: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                   Fax: 031/789 2828
e-mail: mistikova@seesame.com       e-mail: popovic@hubertsekt.sk

Publikované: 18.01.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  Júl 2018  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Sezóna ružových vín je tu! Aké preferujete?

suché

polosuché

polosladké

sladké

Ďalšie ankety