Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Zlatý sekt Johann E. Hubert v exkluzívnom obale

Zlatý sekt Johann E. Hubert v exkluzívnom obale

Spoločnosť Hubert J.E., najväčší výrobca tichých i šumivých vín u nás, prináša pre sviatočnú sezónu limitovanú edíciu sektu Johann E. Hubert, ktorý obsahuje lupienky 23 karátového zlata. Zlatý Johann E. Hubert je ideálnym darčekom nielen pre milovníkov šumivého vína, ale pre všetkých, ktorí vedia oceniť tú najvyššiu kvalitu. Tento výnimočný sekt si teraz môžete kúpiť v elegantnom bielom darčekovom balení.

História sektu Johann E. Hubert sa viaže k obdobiu spred šiestich rokov, kedy spoločnosť Hubert J. E. predstavila nový sekt pomenovaný po zakladateľovi spoločnosti, ktorý bol určený pre skutočných milovníkov šumivého vína. Tento sekt sa vyrába klasickou metódou „Methode traditionelle,“ kedy druhotné kvasenie prebieha vo fľašiach, v ktorých sa finalizuje. Rovnaká metóda sa používa aj pri francúzskom šampanskom.

Pri príležitosti 185. výročia založenia spoločnosti Hubert J.E. bola vyrobené špeciálna limitovaná edícia „zlatého Johanna“, ktorý obsahoval lupienky 23 karátového zlata. Vďaka veľkému úspechu prvej limitovanej edície sa spoločnosť rozhodla v jeho výrobe pokračovať.

Nápoje s obsahom zlata patria k vyhľadávaným a exkluzívnym nápojom, lupienky zlata sú zdravotne nezávadné, naopak majú blahodarné účinky pre náš organizmus. Tajomstvo zlatého sektu však nespočíva iba v metóde jeho výroby, ale aj vo výbere a kvalite použitých vín. Tvorí ho kupáž Chardonnay, obľúbené pre svoju jemnosť a plnosť a Veltlínskeho zeleného, ktoré mu prepožičiava mladosť, sviežosť a eleganciu.

Zlatý sekt Johann E. Hubert obsahuje 13g/l cukru 12,0% alkoholu. Výnimočnosť sektu podčiarkuje aj elegantná číra fľaša s netradičnou zlatou etiketou, na ktorej je zobrazený Johann E. Hubert, a ktorá je vložená do elegantného bieleho obalu. V limitovanej edícii bolo vyrobených 2000 fliaš.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2010 bol vyše 16 miliónov jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o takmer 5 % oproti roku 2009.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková, Zuzana Janove      Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts    Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                  Tel: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                   Fax: 031/789 2828
e-mail: mistikova@seesame.com       e-mail: popovic@hubertsekt.sk
e-mail: janove@seesame.com

Publikované: 16.11.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Marec 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety