Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Zlatý sekt ako darček narodeninám Huberta

Zlatý sekt ako darček narodeninám Huberta

Tento rok oslavuje spoločnosť Hubert J. E. už 185. výročie svojho založenia. Na počesť tohto významného jubilea usporiadala pre svojich partnerov a priateľov 3. novembra v hoteli Carlton jubilejnú oslavu s výborným jedlom a pravdaže, kvalitným pitím. Ako darček za ich dlhoročnú podporu a spoluprácu sa Hubert rozhodol vyrobiť exkluzívnu limitovanú edíciu „zlatého“ sektu Johann E. Hubert, ktorý obsahuje lupienky 23 karátového zlata.

Keď pred piatimi rokmi spoločnosť Hubert J.E. predstavila nový sekt Johann E. Hubert pre ozajstných labužníkov, možno ani netušili, že raz bude slávnostne premenený na doslova zlatý nápoj, v ktorom budú plávať lupienky 23 karátového zlata. Sekt je určený pre všetkých, ktorí vedia, čo chcú a dokážu oceniť tú najvyššiu kvalitu.

Tajomstvo nového sektu spočíva v kvalite použitých vín, v jedinečnej kupáži, v tradičnej metóde výroby a v nenapodobiteľnej harmónii chutí. Vyrába sa klasickou metódou „Methode traditionelle“, ktorá sa používa aj na výrobu „šampanského“ vo francúzskej oblasti Champagne. Touto metódou prebieha druhotné kvasenie vo fľašiach, v ktorých sa aj finalizuje.

„Chceli sme tento rok pripraviť niečo naozaj špeciálne, sekt, ktorý nie len výborne chutí, ale aj výborne vyzerá. Zlatý Johann E. Hubert je vyrobený kupážou Chardonnay, ktoré mu dodáva jemnosť a plnosť a Rizlingu rýnskeho, vína, ktoré mu prepožičiava svoju mladosť, sviežosť a eleganciu. Čaro a exkluzivita nápoja sú  zvýraznené 23 karátovým zlatom, ktoré má blahodarné účinky pre náš organizmus.“ hovorí hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E Ing. Ingrid  Vajcziková, PhD.

Zlatý Johann E. Hubert má obsah cukru 13g/l a obsah alkoholu 12,0%. Exkluzivitu tohto šumivého vína podčiarkuje aj elegantná číra fľaša s netradičnou zlatou etiketou, na ktorej je zobrazený Johann E. Hubert. Keďže sa jedná o  výnimočný produkt, vyrobených bolo z tejto zlatej edície len niekoľko sto fliaš.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2009 bol takmer 15,3 milióna jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 67 % oproti roku 2008.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková                                            Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts            Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                          Tel: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                          Fax: 031/789 2828
e-mail:mistikova@seesame.com               e-mail: popovic@hubertsekt.sk

Publikované: 08.11.2010

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety