Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Villa Vino Rača s inováciami a novou víziou

Villa Vino Rača s inováciami a novou víziou

15.07.2013

Vážení milovníci dobrého vína, vinárstvo Villa Vino Rača rozhodlo upraviť dizajn vín vo vínnej kolekcii INSPIRATION. Zmeny nastali hlavne u bieleho vína, kde sme kompozične zredukovali množstvo červených prvkov v adjustáži a tie sme nahradili farbami, ktoré viac prináležia k bielemu vínu.

Druhá zmena nastala vo vínnej línií EXCLUSIVE. Vyššia exkluzívna olivová fľaša nahradila pôvodnú, bohatší sortiment vín z ročníka 2012 pridáva vážnosť a atraktivitu vínam v tejto kolekcii. Fľaše s bielymi vínami sme prezliekli z pôvodnej zlato-zlatej etikety do zlato čiernej, čím sme štýlovo zjednotili dizajn celej kolekcie. Odlišovacím prvkom bielych vín od červených je farba termozáklopky.

CHATEAU PALUGYAY - vína výnimočnej kvality, ktoré sú súčasťou tejto kolekcie, získali množstvo prestížnych ocenení na zahraničných a domácich súťažiach. mnohými z týchto vín sa stretnete Národnom Salóne Vín SR. Sme presvedčení, že zaujmú aj najnáročnejších milovníkov vín...

SEKT PALUGAYA MÉTHODE TRADITIONELLE sa na prelome rokov stane stabilnou súčasťou našej ponuky. Veríme, že uvedené zmeny v adjustáži, vyššia kvalita vín, ktorú prinášame aj vďaka novému technológovi Ing. Richardovi Polkorábovi, PhD., zachovanie atraktívnych cien obľúbených vín sa stanú lákadlom pre všetkých milovníkov račianskych vín.

Zdroj: Villa Vino Rača, www.villavinoraca.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety