Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Úspechy šumivých vín Hubert J.E.

Úspechy šumivých vín Hubert J.E.

Spoločnosť Hubert J. E., ktorá tento rok oslavuje 185. výročie svojho založenia, je lídrom v segmente šumivých vín a tichých vín na Slovensku. Vysokú kvalitu produktov potvrdzujú aj úspechy na súťažiach vín tak v tuzemsku, ako i zahraničí. Po veľmi úspešnom hospodárskom roku 2009 sa spoločnosť rozhodla konfrontovať kvalitu svojich výrobkov na v silnej medzinárodnej konkurencii na prestížnej medzinárodnej súťaži vín Vinalies Internationales v Paríži. Očakávania sa potvrdili, na jar 2010 sekt Hubert de Luxe získal striebornú medailu.

„Napriek tomu, že na popredné umiestnenia našich produktov v súťažiach sme si už zvykli, tohtoročná strieborná medaila na jednej z najrenomovanejších svetových súťaží Vinalies Internationales 2010 v Paríži nás mimoriadne potešila. Nielen preto, že sa potvrdila kvalita nášho produktu Hubert de Luxe, ale aj preto, že sme takéto významné umiestnenie získali ako jediný zástupca zo Slovenska v kategórii sektov. Význam tohto ocenenia podčiarkuje aj fakt, že ide o náš najpredávanejší sekt. Zároveň je to potvrdenie, že kvalita dokáže zjednotiť vkus zákazníkov s odbornými degustátormi,“ povedala Ing. Ingrid Vajcziková, PhD., hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E.

 „V prípade oceneného sektu Hubert de Luxe išlo o mladé šumivé víno z ročníka 2009, do ktorého sa harmonicky pretavila vôňa slnečnej jesene. Výsledná atraktívna aróma spolu s vyváženou chuťou sa významnou mierou podpísali pod úspechmi u našich zákazníkov na Slovensku, ako aj v zahraničí,“ dodáva Ingrid Vajcziková.

„Ďalším významným medzinárodným úspechom bol VI. ročník VinoFem v Soproni v Maďarsku, kde strieborné medaily dostali vína vyrobené originálnou metódou, kvasením vo fľašiach, Hubert L´Original Brut Blanc a Hubert L´Original Demi sec,“ pokračuje Ing. Vajcziková.

„Na tuzemských súťažiach sa môžeme pochváliť víťazom v kategórii šumivé vína na Víno Tirnavia 2010. Bol to Hubert Grand Blanc polosuchý. Tento sekt získal taktiež striebornú medailu na súťaži HORECA Víno somelierov 2009. V tejto súťaži náš produkt Hubert Club Brut získal cenu šampión v kategórii šumivé vína – suché a  sekt Hubert L´Original Brut zase dostal striebornú medailu,“ spomína Ingrid Vajcziková.

„Ďalší významný úspech sme dosiahli na odbornej degustácii Vínum Superbum 2010, kde sme získali striebornú medailu za tiché víno Veltlínske zelené ročník 2008. Striebornú medailu z Vitis Aurea 2010 si odnieslo naše tiché víno Rizling rýnsky 2009,“ spresňuje na záver Ing. Vajcziková.
   
Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2009 bol takmer 15,3 milióna jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o viac ako 67 % oproti roku 2008.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková                                            Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts            Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                          Tel.: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                          Fax: 031/789 2828
e-mail:mistikova@seesame.com               e-mail: popovic@hubertsekt.sk

Publikované: 30.07.2010

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety