Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Súťaž - koľko korkov sa nachádza v pohári?

Súťaž - koľko korkov sa nachádza v pohári?

22.01.2016

Po veľkom úspechu tenisiek Mrva & Stanko na Facebooku sme pre všetkých priaznivcov nášho vinárstva pripravili súťaž o tri páry tenisiek.

Ako sa zúčastniť súťaže?

Je to veľmi jednoduché. Pod článkom sa nachádza fotografia „pohárika“  na víno. Vašou úlohou je tipnúť si čo najpresnejší počet korkov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Tri najbližšie tipy budú odmenené teniskami a ten najpresnejší k nim získa aj fľašu sektu Cuvée brut z ročníka 2013 v hodnote 12,00 EUR s DPH.

Máme pre Vás pripravenú ešte jednu dobrovoľnú otázku, spolu s tipom na počet korkov nám zašlite aj názov vínka z našej produkcie, ktoré patrí medzi Vaše obľúbené (pokojne aj viac). Odpovede môžete posielať od dnes do 10. februára 2016, do 12:00 hodiny. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovú adresu, z ktorej sa súťaže zúčastnili.

Odpovede na súťažnú otázku „Koľko korkov sa nachádza v pohári?“ zašlite na e-mailovú adresu sutaz@mrvastanko.sk. V prípade zhodných tipov vždy rozhoduje dátum a čas doručenia.Farebné kombinácie tenisiek s dostupnými veľkosťami, z ktorých si výhercovia budú môcť vybrať, nájdete na tejto stránke.

Rekapitulácia súťaže:

Predmet e-mailu: Súťaž Mrva & Stanko
1. V pohári sa nachádza (váš tip na počet) korkov.
2. Najviac mi z produkcie Mrva & Stanko chutí (vaše obľúbené vínko).
Všetko. Už len stačí odoslať e-mail na sutaz@mrvastanko.sk.

Zaslaním súťažnej odpovede prehlasujete, že ste starší ako 18 rokov a súhlasíte v prípade výhry so zverejnením svojho mena a priezviska na Facebook stránke Mrva&Stanko. Výhry v tejto reklamnej súťaži nepodliehajú zdaneniu v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pričom organizátor nezodpovedá za prípadné ďalšie výhry v iných súťažiach. Množstvo korkov v pohári bolo prepočítané trojčlennou komisiou. Výsledok je uložený v zapečatenej obálke vo vínotéke Mrva & Stanko a bude tam uložený do skončenia a vyhodnotenia súťaže.

Súťažný obrázok - Koľko korkov sa nachádza v pohári?

(Pohár v ktorom sa korky nachádzajú má cca 15 litrov.)

Zdroj: VÍNO MRVA & STANKO, www.mrvastanko.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety