Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Súťaž - koľko korkov sa nachádza v pohári?

Súťaž - koľko korkov sa nachádza v pohári?

22.01.2016

Po veľkom úspechu tenisiek Mrva & Stanko na Facebooku sme pre všetkých priaznivcov nášho vinárstva pripravili súťaž o tri páry tenisiek.

Ako sa zúčastniť súťaže?

Je to veľmi jednoduché. Pod článkom sa nachádza fotografia „pohárika“  na víno. Vašou úlohou je tipnúť si čo najpresnejší počet korkov, ktoré sa v ňom nachádzajú. Tri najbližšie tipy budú odmenené teniskami a ten najpresnejší k nim získa aj fľašu sektu Cuvée brut z ročníka 2013 v hodnote 12,00 EUR s DPH.

Máme pre Vás pripravenú ešte jednu dobrovoľnú otázku, spolu s tipom na počet korkov nám zašlite aj názov vínka z našej produkcie, ktoré patrí medzi Vaše obľúbené (pokojne aj viac). Odpovede môžete posielať od dnes do 10. februára 2016, do 12:00 hodiny. Výhercov budeme kontaktovať na e-mailovú adresu, z ktorej sa súťaže zúčastnili.

Odpovede na súťažnú otázku „Koľko korkov sa nachádza v pohári?“ zašlite na e-mailovú adresu sutaz@mrvastanko.sk. V prípade zhodných tipov vždy rozhoduje dátum a čas doručenia.Farebné kombinácie tenisiek s dostupnými veľkosťami, z ktorých si výhercovia budú môcť vybrať, nájdete na tejto stránke.

Rekapitulácia súťaže:

Predmet e-mailu: Súťaž Mrva & Stanko
1. V pohári sa nachádza (váš tip na počet) korkov.
2. Najviac mi z produkcie Mrva & Stanko chutí (vaše obľúbené vínko).
Všetko. Už len stačí odoslať e-mail na sutaz@mrvastanko.sk.

Zaslaním súťažnej odpovede prehlasujete, že ste starší ako 18 rokov a súhlasíte v prípade výhry so zverejnením svojho mena a priezviska na Facebook stránke Mrva&Stanko. Výhry v tejto reklamnej súťaži nepodliehajú zdaneniu v zmysle príslušných ustanovení zákona č. 595/2003 Z. z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, pričom organizátor nezodpovedá za prípadné ďalšie výhry v iných súťažiach. Množstvo korkov v pohári bolo prepočítané trojčlennou komisiou. Výsledok je uložený v zapečatenej obálke vo vínotéke Mrva & Stanko a bude tam uložený do skončenia a vyhodnotenia súťaže.

Súťažný obrázok - Koľko korkov sa nachádza v pohári?

(Pohár v ktorom sa korky nachádzajú má cca 15 litrov.)

Zdroj: VÍNO MRVA & STANKO, www.mrvastanko.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  Júl 2018  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Sezóna ružových vín je tu! Aké preferujete?

suché

polosuché

polosladké

sladké

Ďalšie ankety