Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Mladé vína a mušt BOBULO už v predaji

Mladé vína a mušt BOBULO už v predaji

Milí priatelia, radi by sme Vám predstavili naše madé vína a mušt BOBULO. Aj tento rok sme vyrobili krásne ovocné cuvée Müller-Thurgau / Silvánske zelené. Je to víno jasnej žltozelenej farby so sviežou ovocnou vôňou s tónmi citrusovej kôry a banánu. Jeho exotická korenistá chuť ho predurčuje k jedlám ázijskej kuchyne.

Ďalším mladým vínom je aromatický a kvetinový Irsai Oliver. Vôňa bazy čiernej s tónmi tropického ovocia a v chuti vyvážené víno s jemným korenistým dozrievaním. Toto svieže víno je vhodné k ľahkým zeleninovým šalátom.

Okrem mladých vín môžete ochutnať už aj náš nealkoholický mušt BOBULO. Je vyrobený z odrody Veltlínske zelené a bol čerstvo lisovaný za studena. Prekvapí Vás lahodnou chuťou, v ktorej cítiť dozretý Veltín. Vďaka obsahu prírodného hroznového cukru a minerálov je veľmi zdravý pre deti a dojčiace matky, ale aj pre všetky ostatné vekové kategórie.

Mladé vína a mušt BOBULO budete môcť ochutnať aj na Dni otvorených pivníc. Týmto by sme Vás chceli srdečne pozvať do KARPATSKEJ PERLY na 13. ročník tohto podujatia, ktoré sa uskutoční 16. a 17. novembra. Okrem ochutnávky pre Vás v pivnici pripravujeme výstavu obrazov slovenského výtvarníka Stana Černého. Ochutnať budete môcť naše mladé vína, ale aj staršie ročníky. Na občerstvenie budú k dispozícii špeciality šéfkuchára TV Paprika Laciho Hornáčka, syry Hiadlovec, pekárenské výrobky Framipek zo Šenkvíc, káva Lavazza a pralinky VARIETO Alibernet. Ovorená bude aj naša rozhľadňa. Tešíme sa na Vás v KARPATSKEJ PERLE.

Zdroj: KARPATSKÁ PERLA, www.karpatskaperla.sk

Publikované: 13.11.2012

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Marec 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety