Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Mladé vína a mušt BOBULO už v predaji

Mladé vína a mušt BOBULO už v predaji

Milí priatelia, radi by sme Vám predstavili naše madé vína a mušt BOBULO. Aj tento rok sme vyrobili krásne ovocné cuvée Müller-Thurgau / Silvánske zelené. Je to víno jasnej žltozelenej farby so sviežou ovocnou vôňou s tónmi citrusovej kôry a banánu. Jeho exotická korenistá chuť ho predurčuje k jedlám ázijskej kuchyne.

Ďalším mladým vínom je aromatický a kvetinový Irsai Oliver. Vôňa bazy čiernej s tónmi tropického ovocia a v chuti vyvážené víno s jemným korenistým dozrievaním. Toto svieže víno je vhodné k ľahkým zeleninovým šalátom.

Okrem mladých vín môžete ochutnať už aj náš nealkoholický mušt BOBULO. Je vyrobený z odrody Veltlínske zelené a bol čerstvo lisovaný za studena. Prekvapí Vás lahodnou chuťou, v ktorej cítiť dozretý Veltín. Vďaka obsahu prírodného hroznového cukru a minerálov je veľmi zdravý pre deti a dojčiace matky, ale aj pre všetky ostatné vekové kategórie.

Mladé vína a mušt BOBULO budete môcť ochutnať aj na Dni otvorených pivníc. Týmto by sme Vás chceli srdečne pozvať do KARPATSKEJ PERLY na 13. ročník tohto podujatia, ktoré sa uskutoční 16. a 17. novembra. Okrem ochutnávky pre Vás v pivnici pripravujeme výstavu obrazov slovenského výtvarníka Stana Černého. Ochutnať budete môcť naše mladé vína, ale aj staršie ročníky. Na občerstvenie budú k dispozícii špeciality šéfkuchára TV Paprika Laciho Hornáčka, syry Hiadlovec, pekárenské výrobky Framipek zo Šenkvíc, káva Lavazza a pralinky VARIETO Alibernet. Ovorená bude aj naša rozhľadňa. Tešíme sa na Vás v KARPATSKEJ PERLE.

Zdroj: KARPATSKÁ PERLA, www.karpatskaperla.sk

Publikované: 13.11.2012

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
      1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
  Júl 2018  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Sezóna ružových vín je tu! Aké preferujete?

suché

polosuché

polosladké

sladké

Ďalšie ankety