Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Hľadáte darček, ktorý má nápad?

Hľadáte darček, ktorý má nápad?

26.07.2017

Venujte víno s osobným odkazom!

Zháňate darček, ktorý nebude nuda? Taký, ktorý ukáže obdarovúvanému, že ste nekúpili prvé, čo vám prišlo pod ruku, ale ste nad svojím nápadom premýšľali? Riešenie je nadosah. Počuli ste už o darčekovom víne s venovaním? Práve ono môže byť tým správnym tipom, ktorý oslávencovi vyčarí úsmev na tvári a príjemne ho zahraje pri srdci. Kedysi sa tradovalo, že správna gratulácia sa nemohla zaobísť bez kvetín, bonboniéry a fľaše kvalitného alkoholického nápoja. Nie je na škodu vrátiť sa k tomuto zvyku, no stojí za to oslávencovi “ušiť nápoj presne na mieru”. Bude sa cítiť výnimočne – presne tak, ako sa každý oslávenec má cítiť počas jeho veľkého dňa.

Osobný text dodá darčeku ten správny šmrnc

Víno ako nápoj ulahodí naozaj každému, a keď k nemu dokážete pridať aj nápaditý text, vznikne vám ideálny darček na každú príležitosť. Najlepšie je, že darčekové víno s venovaním máte vo svojich rukách len a len vy. Nezabudnite, že osobné venovanie “to” povie za vás. Je na vašom rozhodnutí, či na etiketu pridáte vtipný text, zamilovaný verš alebo nápadité venovanie obohatené o kvalitný mok podľa vášho výberu. Či už je obdarúvanou osobou otec, mama, priateľka, strýko, brat alebo sestra, vždy dokážete mať po ruke celú paletu podporných textov a symbolov, ktoré urobia z vášho darčeku vhodného adepta do výstavnej skrine oslávenca.

Pripravte oslávencovi nezabudnuteľný moment

Takmer každý z nás si pamätá na situácie, kedy chcel k svojmu darčeku pridať aj vhodnú gratuláciu či vinš, ktorý by bol trefný a presne by opisoval vzťah s obdarúvaným. Často vám však v podobných chvíľach nič nenapadne, prípadne máte vo chvíli gratulácie trému, ktorá stopne všetky vtipné či gratulačné myšlienky. Neraz sa stalo, že pri gratulovaní dostal dotyčný “okno” a príjemná chvíľa sa zmenila na trápne faux pas. Nič však nie je stratené, ak sa na podobnú situáciu pripravíte a umiestnite venovanie priamo na darček. V tej chvíli už nič nestojí v ceste tomu, aby bolo blahoželanie z vašej strany naozaj dokonalé, presne také, aké ste si vždy predstavovali.

Zdroj: www.darceky-vino.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety