Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Degustácia - Párty s Villa Maria!

Degustácia - Párty s Villa Maria!

13.06.2017

Zažite exotiku chutí a nezabudnuteľný večer s ikonickým vinárstvom Nového Zélandu. Rezervujte si miesto už dnes. 27. júna sme pre Vás pripravili degustáciu úžasných vín Villa Maria z Nového Zélandu, spojenú s exotickým rautom a príjemnou hudbou. Je to jedinečná príležitosť dozvedieť sa viac o ikonách Nového Zélandu a naplno ich vychutnať priamo so zástupcom tohto charizmatického vinárstva Louisou Markwart. Louisa vám spolu s naším someliérom predstaví jednotlivé vína a oblasť, z ktorej pochádzajú a ochotne odpovie na všetky zvedavé otázky nielen o víne pri víne.Chuťové poháriky vám pošteklia delikatesy od nášho Chef of cuisine, ktorý pripravil špeciality s nádychom novozélandskej exotiky. Ani sluchové zmysly neobídeme, večerom vás budú sprevádzať jazzové tóny kapelky Jazz Pops Up. Nepochybujte, že to bude svetový večer exotických vôní a chutí.

cena degustácie zakúpenej v predpredaji do 15.6.2017 je 29,80 €
cena degustácie zakúpenej od 16.6.2017 a na mieste je 39,80 €   

Stretneme sa 27. júna o 18:00 hod., v priestoroch vinotéky WinePlanet, Stará Vajnorská 39, Bratislava  831 04 - v blízkosti zastávky Zlaté Piesky.

V cene vstupenky je:

degustácia vybraných vín z vinárstva Villa Maria počas celého večera
exotický raut a občerstvenie
hudobný a zábavný program
na záver tombola s Juniorom z Fun Rádia

Počas párty Villa Maria budú dostupné limitované edície vín Villa Maria za degustačný príplatok.

PREDSTAVUJEME VINÁRSTVO VILLA MARIA

Vinárstvo Villa Maria patrí medzi lídrov vinárstva na Novom Zélande. Vinárstvo založil v roku 1961 George Fistonich, ktorý spoločnosť vlastní dodnes. Vínu sa venuje celá rodina a nakoľko sú pôvodom z Nového Zélandu je pre nich výsostne dôležité venovať sa trvalej udržateľnosti životného prostredia z pohľadu ich dlhodobých plánov výroby vína. Ich krédom je: „Trvalá udržateľnosť nie je cieľ ale cesta“. Vo viniciach sa používa len bio hnojivo, snažia sa znižovať uhlíkové emisie, šetriť energiami a pod. Od roku 1990 používa Villa Maria na všetkých svojich vínach šroubované uzávery.

Vinárstvo bolo ako prvé na svete prezentované ako „cork free zone“. Georgie Fistonich verí, že práve toto rozhodnutie stojí za úspechom a kvalitou jeho vín. Villa Maria vlastní vinice vo všetkých hlavných oblastiach Nového Zélandu: Marlborough, Hawke‘s Bay a Gisborne. Okrem vlastného hrozna nakupuje Villa Maria surovinu približne od 80 ďalších pestovateľov, kde sa celoročne kontroluje kvalita produkcie.

WineSpectator zaradil Villa Maria medzi 50 najlepších vinárstiev sveta a Wine International Magaine označil Georgea Fistonicha medzi 50 najvplyvnejších osobností vinárskeho sveta.

Zdroj: CORNER SK, www.wineplanet.sk

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
  Marec 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety