Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Chateau Modra XI. Generácia prichádza!

Chateau Modra XI. Generácia prichádza!

Vinárstvo Chateau Modra prichádza s novou produktovou radou so symbolickým názvom XI. Generácia. Krst novej produktovej rady sa uskutočnil na Dňoch otvorených pivníc, kde mali milovníci vína možnosť po prvý krát ochutnať vína tejto rady.

Vína Chateau Modra s názvom - XI. generácia majú za cieľ osloviť čo najviac mladých priateľov vína a spoluvytvárať úspech, ktorému sa vína Chateau Modra 10th Generation tešia vo vinárskom svete. Bratia Eduard a Karol Šebovci, ktorí kvalitu vín garantujú aj svojim podpisom, vnímajú 400 ročnú vinársku tradíciu rodiny ako záväzok tvoriť vína, ktoré nesklamú.

Spoločnosť Chateau Modra, ako najväčší pestovateľ hrozna na Slovensku, tak prichádza s ďalšou produktovou radou, ktorej vína pochádzajú výlučne z vlastných viníc. Tieto vinice sa nachádzajú v troch vinohradníckych oblastiach, pričom ich rozloha presahuje viac než 780 hektárov. Vína štyroch odrôd – Rizling rýnsky, Chardonnay, Rulandské modré a Alibernet, sú skryté vo fľašiach s modernou adjustážou a skrutkovacím uzáverom, čím sa Chateau Modra radí na Slovensku medzi jedného z priekopníkov tohto svetového trendu uzatvárania vín. Ochutnajte moderné vína s nádychom storočí!


Zdroj:
CHATEAU MODRA

Publikované: 28.05.2010

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety