Pridajte Vaše podujatie Zatvoriť

 
Prihlasovacie meno:
Prihlasovacie heslo:
 
 
Uvodná stránka
Aktuality
Bublinky, ktoré zo žien robia dámy a z mužov gentlemanov

Bublinky, ktoré zo žien robia dámy a z mužov gentlemanov

Portfólio obľúbených sektov spoločnosti Hubert J. E. tento rok doplní unikát na slovenskom trhu – nealkoholický Hubert. Vďaka šetrnej metóde odbúravania alkoholu si nealkoholický šumivý nápoj zachováva všetky pozitíva kvalitného vína a typické senzorické vlastnosti sektu. Nový  Hubert bez alkoholu je tu pre všetkých, pre ktorých je prípitok s pohárikom sektu spoločenskou udalosťou, ale nechcú, alebo nemôžu konzumovať alkohol.

Spoločnosť Hubert J.E. sa rozhodla priniesť na trh novinku – nealkoholický Hubert. Napriek tomu, že  obsahuje maximálne 0,5 % obj. alkoholu, uchováva si väčšinu originálnych vlastností vína. „Jemne ovocný buket s nádychom grapefruitu a svetložltá farba so zelenkavými odleskami robí z dealkoholizovaného vína vkusný nápoj sviežej a harmonicky ľahkej chuti,“ opisuje hlavná enologička spoločnosti Hubert J.E. Ing. Ingrid Vajcziková, PhD. „Aby sa charakteristická aróma nealkoholického Hubertu optimálne rozvinula, platia preň rovnaké pravidlá ako pre iné sekty. Podávať by sa mal v sektových pohároch, vychladený na 6 – 8 °C,“ dodáva Ing. Vajcziková. Nealkoholický Hubert prináša pôžitok z prípitku všetkým, ktorí sa chcú alebo musia vzdať alkoholu.

Nealkoholický Hubert sa vyrába z kvalitného odrodového vína, z ktorého bol odstránený alkohol. Jeho vyvážená harmonická chuť je výsledkom šetrného výrobného procesu, počas ktorého sa v prostredí vákua odstráni alkohol z vína. Vákuum umožňuje tento proces už pri nízkych teplotách, vďaka čomu si takto dealkoholizované víno ponecháva všetky svoje charakteristické vlastnosti – chuť, farbu, vôňu.

Obsah alkoholu v nealkoholickom Huberte je menej ako 0,5 % obj. Takéto malé množstvá alkoholu sa často nachádzajú aj v potravinách (ovocná šťava, mliečny kefír či ražný chlieb apod.) ako prirodzený výsledok kvasenia. Nealkoholický Hubert má navyše omnoho nižšiu kalorickú hodnotu ako sekt s alkoholom, preto si ho môžete dovoliť aj počas redukčnej diéty. Ideálny je tiež pre ľudí, ktorí z akýchkoľvek dôvodov alkohol nekonzumujú.

Číra fľaša dodáva tomuto novému šumivému nápoju z odalkoholizovaného vína príjemnú ľahkosť, vďaka ktorej sa hodí pre akúkoľvek príležitosť. Bezstarostne si ho môžete vychutnať vždy, keď naň dostanete chuť. Nealkoholický Hubert prichádza na slovenský trh už túto jar.

Spoločnosť Hubert J.E. patrí medzi najvýznamnejších stredoeurópskych výrobcov kvalitných sektov, sýtených a tichých vín pre rôzne príležitosti. Spoločnosť ponúka široké portfólio produktov vysokej kvality a skvelej chuti, ktoré neustále inovuje a prispôsobuje požiadavkám doby a trhu. Hubert J.E. vyrába tradične známe a obľúbené značky ako Hubert Club, Hubert de Luxe, Hubert Grand, Hubert L´Original, Johann E. Hubert a City Sec a víno Svätopluk. Pod značkou dcérskej spoločnosti Vitis Pezinok zabezpečuje distribúciu produktov Karpatské Brandy Špeciál, Karpatské Brandy, Chateau Pezinok, Kláštorné a ďalšie. Spoločnosť okrem toho distribučne zastrešuje značky alkoholických nápojov Cinzano, Bohemia Sekt, Víno Mikulov, Habánske sklepy, Wodka Gorbatschow, Campari, Henkell Trocken, Söhnlein Brillant a Deinhard. Celkový odbyt spoločnosti za rok 2010 bol vyše 16 miliónov jednotkových fliaš, čo predstavuje nárast o takmer 5 % oproti roku 2009.

Pre ďalšie informácie kontaktujte:
Simona Mištíková, Zuzana Janove        Miloslav Popovič, HUBERT J.E. Sereď
SEESAME Communication Experts      Marketing manager
Tel.: 02/4342 2978                                   Tel: 031/788 1021
Fax: 02/4333 0003                                    Fax: 031/789 2828
e-mail: mistikova@seesame.com         e-mail: popovic@hubertsekt.sk
e-mail: janove@seesame.com

Publikované: 03.04.2011

Kalendár podujatí

PoUtStŠtPiSoNe
    1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
  Február 2019  
pridaj podujatie

Importéri vín

Chcete sa zviditelniť?
Kontaktujte nás

Bedeker vinárskych akcií

Anketa

Ako často pijete víno?

každý deň

párkrát za týždeň

raz za týždeň

iba príležitostne

Ďalšie ankety